Kolejne zmiany w postaci Karriona Krossa, Old-schoolowe RAW na początku przyszłego roku?, WWE obniża ceny biletów po dominacji AEW w UBS Arenie

» WWE ma podobno w zanadrzu więcej zmian jeśli chodzi o gimmick Karriona Krossa. Według WrestleVotes, obecny plan polega na ponownym zaprezentowaniu byłego mistrza NXT w głównym rosterze. Jego postać ma być bardziej “psycho”, lecz nadal opiewać ma w charakterze spokoju i podobać się fanom. W opublikowanym newsie, WrestleVotes zdradza, że hełm gladiatora póki co pozostanie, ale z jakiegoś powodu nie zdecydowano się jeszcze na powrót Scarlett. Zaprezentowana ma zostać z kolei nowa muzyka na wejście.

Przypomnijmy, że podczas tegorocznego Draftu, Karrion Kross został wybrany na RAW, lecz nie występował na nim od czasu pokonania Jaxsona Rykera 27 września. Od tego czasu, Kross zaliczył jeden występ w WWE Main Event, gdzie pokonał Ricocheta oraz regularnie pracuje na live eventach WWE. W zeszły weekend wygrał starcie z Johnem Morrisonem.

» Inne źródło, Andrew Zarian z Mat Men Podcast przekazał równie ciekawą informację. Jego zdaniem, kolejny, specjalny odcinek Monday Night RAW spod szyldu RETRO zostanie wyemitowany w styczniu 2022 roku. Na ten moment nie znana jest konkretna data ani lokalizacja tego show. Poprzednio wydania Old School RAW odbywały się w 2010, 2013 oraz 2014 roku.

» Po tym jak, AEW wyraźnie wygrywało z WWE pod względem sprzedaży biletów w UBS Arenie, federacja Vince’a McMahona zdecydowała się obniżyć ceny biletów. Obecnie, ceny WWE są niższe niż ceny AEW, lecz nie na wszystkich sektorach.

Dla niezaznajomionych z tematem, 29 listopada w UBS Arenie w Long Island odbędzie się RAW.

Kilka dni później, a dokładnie 8 grudnia, show na tej samej arenie zaprezentuje AEW ze swoim flagowym Dynamite oraz tapingiem Rampage. Odkąd tylko wprowadzono bilety do sprzedaży na oba wydarzenia, widać wyraźną dominację All Elite Wrestling.

Na chwilę obecną prezentuje się to następująco: