Kolejne gwiazdy powracają na SmackDown 1000th, Royal Rumble 2019, Zaktualizowane karty gal, Nowa twarz w 205 Live

» WWE oficjalnie ogłosiło, że na SmackDown 1000th powrócą dwie gwiazdy federacji. Są to Edge i Rey Mysterio. The Rated R Superstar powraca tylko na jedną noc, za to Luchador na stałe wróci do obrazka WWE. Na jubileuszowym odcinku niebieskiej tygodniówki podejmie obecnego United States Championa, a więc Shinsuke Nakamurę. Będzie to walka kwalifikacyjna do World Cup Tournament. Krążą pogłoski, że Rey ma występować w dywizji Cruiserweight, aby uratować ten upadający produkt.

» Znamy szczegóły co do Royal Rumble 2019. Gala odbędzie się 27 stycznia 2019 roku w Phoenix w Arizonie, na Chase Field. Jest to otwarty stadion, który może pomieścić ponad 49000 widzów.

» W środę 17 października, na WWE Network, zostanie wyemitowany pierwszy odcinek nowej tygodniówki, a więc NXT UK. W rosterze będą występować m.in Tyler Bate, Toni Storm, Trent Seven i oczywiście obecny WWE United Kingom Champion Pete Dunne. Emisja będzie odbywała się o 21:00 czasu polskiego.

» Zaktualizowana karta walk gali Crown Jewel:

Brothers of Destruction VS DX

AJ Styles VS Daniel Bryan – WWE Championship Match

Roman Reigns VS Brock Lesnar VS Braun Strowman – WWE Universal Championship Match

John Cena VS Kurt Angle VS Randy Orton VS Jeff Hardy VS ??? VS ??? VS ??? – World Cup Tournament

Zaktualizowana karta gali WWE Evolution:

Trish Stratus & Lita VS Alexa Bliss & Mickie James

Kairi Sane VS Shayna Baszler – NXT Women’s Championship Match

Becky Lynch VS Charlotte – Last Woman Standing Match for SmackDown Women’s Championship

Ronda Rousey VS Nikki Bella – RAW Women’s Championship Match

» Na ostatnim epizodzie 205 LIVE powrócił Mike Kannelis wraz ze swoją żoną Marią. Zaatakował on Lince’a Dorado. Może po nieudanej przygodzie w głównym rosterze podniesie się w dywizji cruiserweight? Jak myślicie? Piszcie w komentarzach!