Killer Kross opowiada o relacji z Vincem McMahonem, Beth Phoenix & Edge oddali hołd The Dudley Boyz

» Były wrestler WWE Killer Kross wystąpił w podcaście Busted Open Radio, w którym wypowiedział się na temat relacji z Vincem McMahonem.

On zawsze był dla mnie dostępny. Mogłem zapukać do jego drzwi, wejść i porozmawiać o wszystkim. Informacje, które mi przekazywał odnośnie oczekiwań od mojej postaci, pojawiały się zazwyczaj pod koniec pojedynków. Informacje, które potrzebowałem, aby prezentować taki gimmick zostały mi przekazane za pośrednictwem pisarzy, agentów oraz producentów. Niestety nie były to konkretne informacje. Powiedział mi, że jest bardzo zadowolony z mojej pracy. Poza ożywieniem mojej postaci (strój) nie otrzymałem zbyt wielu wskazówek, jak mam radzić sobie w main rosterze, więc robiłem to samo, co w NXT.

WWE Monday Night RAW 24 stycznia 2022: Raport

Scarlett śpiewała piosenkę, ale nie było jej przy mnie. Potem pojawiły się inne rzeczy, które zrobiliśmy w NXT. Nie otrzymałem żadnego wyjaśnienia, dlaczego moja postać ma nosić hełm lub szelki. Myślę, że popełnili błąd nie zapewniając widzom nieco większej informacji, wyjaśnienia, dlaczego tak się stało. Ludzie oceniali to, co oglądali, ponieważ nie wiedzieli dlaczego tak się dzieje. W świecie fikcji możemy wymyślić niemalże wszystko, oczywiście jeśli jest to logiczne. Niestety z tygodnia na tydzień fani nie dostawali tego, czego oczekiwali, więc stało się tak, a nie inaczej.

»Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW, Beth Phoenix & Edge oddali hołd The Dudley Boyz.

Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo, Beth i Edge zaatakowali ochroniarzy The Miza wykonując Dudley Death Drop.

Bully Ray aka Bubba Ray Dudley za pośrednictwem Twittera zareagował na wspomniany incydent z RAW.

Warto zauważyć, że Beth Phoenix oraz Edge zmierzą się z Maryse i The Mizem podczas gali Royal Rumble. Będzie to nie tylko pierwszy pojedynek z udziałem małżeństw, ale również powrót Beth Phoenix do ringu. Ostatni pojedynek w ringu WWE stoczyła w 2020 roku na Royal Rumble.