SPOILERY! WWE Hall of Famer powraca na Day 1, Kontuzja byłego mistrza podczas PPV

» Wczoraj odbyła się gala Day 1 organizowana przez federację World Wrestling Entertainment.

W trakcie show WWE Hall of Famer Edge zmierzył się z The Mizem, który mógł liczyć na wsparcie ze strony swojej żony Maryse, gdyż była ona obecna przy ringu. W trakcie walki Maryse zaatakowała Edge’a, co doprowadziło do powrotu WWE Hall of Famera Beth Phoenix (żona Edge’a). Oczywiście zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł Edge, który wykorzystał nieuwagę swojego przeciwnika wyprowadzając na nim Speara. Po walce obie pary spoglądały w swoim kierunku, więc wielce prawdopodobne jest to, że podczas WrestleManii otrzymamy mixed tag team match z udziałem dwóch małżeństw.

Warto zauważyć, że na początku grudnia ubiegłego roku Beth Phoenix rozstała się z WWE NXT, ponieważ chciała więcej czasu spędzić ze swoim mężem oraz dziećmi.

» Tej samej nocy były WWE Champion Drew McIntyre pokonał Madcapa Mossa, któremu towarzyszył Happy Baron Corbin.

ZOBACZ TAKŻE >>> PPV WWE DAY 1: Raport z gali LIVE

Po walce Drew udzielił krótkiego wywiadu na backstage’u, w trakcie którego został zaatakowany przez wyżej wspomnianych wrestlerów, co doprowadziło do kontuzji.

Federacja wrestlingowa WWE potwierdziła, że Szkot nabawił się urazu kręgosłupa w wyniku ataku, który miał miejsce na zapleczu. Drew podda się licznym badaniom, które określą jego stan zdrowia oraz wykluczą “wszelakie” dolegliwości.

Nadwyrężenie szyi jest częstym urazem w branży wrestlingowej, a czas rehabilitacji zazwyczaj wynosi od kilku dni do kilku tygodni. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy jest to część storyline’u, czy faktycznie McIntyre nabawił się kontuzji.