Uwaga na Spoilery! Jimmy Uso i Naomi chcą odejść z WWE?, PJ Black odrzucił ofertę powrotu do WWE, The Miz oraz Maryse spodziewają się dziecka

» Jakiś czas temu Jimmy Uso został aresztowany przez policję w Detroit po tym, jak zagroził walką z policjantem. Po tej informacji wiele osób spekulowało na temat prawdziwego powodu takiego postępowania jednego z braci Usos. Obecny SmackDown Tag Team Champion oraz Naomi próbują odejść z WWE, ponieważ otrzymali o wiele lepszą ofertę od All Elite Wrestling i chcą ją zaakceptować.

“Uso i jego żona chcą odejść z WWE, więc aresztowanie może być tylko napędem w tej sytuacji. Według źródła oficjele All Elite Wrestling wyjawili spore zainteresowanie podpisaniem kontraktów z obecnymi wrestlerami WWE”.

» PJ Black, który w ostatnim czasie poinformował o podpisaniu kontraktu z federacją Ring of Honor również wyjawił, że był blisko powrotu do federacji World Wrestling Entertainment, gdzie miałby pracować w NXT. W latach 2008 – 2015 mogliśmy obserwować poczynania z udziałem Justina Gabriela, czyli uczestnika NXT oraz członka grupy Nexus. Black nie zdradził, dlaczego odrzucił propozycję WWE, ale być może chodziło, o to iż będzie musiał przechodzić wszystko od nowa.

» Na Elimination Chamber The Miz oraz Maryse poinformowali, że spodziewają się drugiego dziecka. Oświadczenie zostało złożone przed walką z udziałem Miza i Shane’a McMahona oraz The Usos o SmackDown Tag Team Championship. Warto zaznaczyć, że konfrontacja, w której poznaliśmy nowych mistrzów tag teamowych SmackDown została poświęcona tacie, żonie, córce Monroe Sky oraz nienarodzonemu dziecku The Miza.