Informacje dotyczące pojawienia się WWE Hall of Famera na Monday Night RAW

WWE Hall of Famer pojawi się na poniedziałkowym Monday Night RAW.

Oczywiście obecność Edge’a nie została potwierdzona przez federację World Wrestling Entertainment, ale z raportu opublikowanego przez PWInsider.com wynika, iż jego występ na niedzielnym live evencie w Madison Square Garden nie miał wpływu na angaż w ostatnie czerwone show przed galą PPV 1 Day.

Warto tutaj nadmienić, że były wielokrotny mistrz WWE został wezwany na niedzielny live event w MSG z powodu uzyskania pozytywnego wyniku na obecność koronawirusa, przez Seth Rollins. W main evencie Edge rywalizował z Kevinem Owensem w stypulacji steel cage.

W trakcie Monday Night RAW będziemy świadkami segmentu odnowienia przysięgi małżeńskiej Maryse oraz The Miza, z którym Edge od dłuższego czasu prowadzi konflikt. Wiele wskazuje na to, że tej samej nocy w ringu WWE zawita Beth Phoenix, dzięki czemu podczas pierwszego PPV spod szyldu WWE w 2022 roku otrzymamy mixed tag team match.

Oportunista pojawi się na kilku najbliższych odcinkach Monday Night RAW, po PPV Day 1, co oznacza iż storyline z The Mizem będzie kontynuowany. Nie możecie przegapić dzisiejszego RAW! Raport z tygodniówki pojawi się w południe na naszej stronie.