Gwiazdy Stardom mogą opuścić federację razem z Rossym Ogawą

Dave Meltzer informuje, że wiele gwiazd Stardom ma kontrakty ważne do marca, podczas gdy umowa Mayu Iwatani jest bardziej długoterminowa ze względu na jej nadchodzący film biograficzny.

W dodatku Meltzer ujawnił, że Bushiroad próbowało podpisać ze swoimi wrestlerkami dłuższe kontrakty, jednak wiele z nich odmówiło.

„Większość gwiazd Stardom ma kontrakt do marca. Wiadomo, że mistrzyni kobiet IWGP, Mayu Iwatani ma dłuższy kontrakt ze względu na udział organizacji w kinowej premierze filmu o jej życiu, która odbędzie się w maju. Są też inne zawodniczki, które chcą odejść, a Bushiroad próbował podpisać z nimi dłuższe kontrakty, ale wiele z nich odmówiło. Iwatani to największa gwiazda, którą Stardom będzie miało pod kontraktem na dłuższą metę”.

Doniesienia o potencjalnych odejściach razem z Ogawą, wywołały obawy przed możliwym masowym exodusem, a nowo mianowany prezydent, Taro Okada oświadczył Tokyo Sports, że firma może nie być w stanie kontynuować działalności, jeśli duża liczba wrestlerek zdecyduje się odejść.

Wydaje się jednak, że obawy te teraz zmalały, ponieważ Meltzer zauważył, że wiele zawodniczek zaakceptowało najnowsze propozycje Bushiroad, które dotyczą podpisania nowych umów.

„Nie będzie masowego exodusu, ponieważ Bushiroad oferował wielu wrestlerkom nowe kontrakty, a wiele z nich podpisało te umowy”.

Jeśli chodzi o te, które chcą opuścić firmę, Meltzer poinformował, że Bushiroad poinformował swoje zawodniczki, że muszą powiadomić o tym do 9 lutego, aby dostosować booking do następnych gal.

„Bushiroad przekazało wszystkim zapaśniczkom i pracownikom, że jeśli chcą odejść, będą musieli dać wypowiedzenie do 9 lutego, aby mogli uporządkować bookingi i kwestie związane z tytułami mistrzowskimi”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl