Tam Nakano zabiera głos w sprawie Rossy’ego Ogawy i swojej przyszłości w Stardom

0

TOKYO, JAPAN - APRIL 03: Tam Nakano looks on during the Women's Pro-Wrestling "Stardom" Allstar Grand Queendom 2023 Press Conference on April 03, 2023 in Tokyo, Japan. (Photo by Etsuo Hara/Getty Images)

Kilka dni temu Stardom i Bushiroad wspólnie ogłosili, że kontrakt z Rossym Ogawą został rozwiązany ze skutkiem natychmiastowym, powołując się na rzekome namawianie wrestlerek i personelu na opuszczenie federacji. Ogawa potwierdził swój zamiar stworzenia nowej organizacji, a według doniesień wiele zawodniczek Stardom poprosiło o opuszczenie firmy po odejściu jej założyciela.

Jedną z gwiazd, która najwyraźniej zamierza pozostać, jest była mistrzyni World of Stardom, Tam Nakano, która ujawniła Tokyo Sports, że jej zdaniem Bushiroad podjął odpowiednie kroki przeciwko Ogawie i że powinny odbyć się odpowiednie dyskusje na temat dalszego postępowania w tej sytuacji.

„Szczerze mówiąc, organizacja musiała ogłosić ukaranie tych, którzy zajmowali główne stanowiska (Rossy Ogawa) i myślę, że podjęli odpowiednie kroki. To, co stanie się później, powinno zostać omówione między osobami decyzyjnymi w odpowiedni sposób”.

Wyrażając swoją frustrację, że firma skupia większą uwagę na sytuacji Ogawy, niż na własnych zawodniczkach, Nakano oświadczyła, że zamierza pozostać w Stardom i uczynić go najlepszą promocję na świecie.

„Wolę zabawiać wszystkich naszymi walkami w Stardom, niż walkami tych „starszych panów”. Dlatego Tamu pozostanie w Stardom i uczyni go najlepszą organizacją na świecie. To jest cel drugiego rozdziału drogi Tam”.

Następnie Nakano powtórzyła, że jest zdecydowana pozostać w Stardom, podkreślając obietnicę złożoną fanom podczas jej niedawnej absencji spowodowanej kontuzją, jako główny powód jej decyzji.

„Podczas mojej nieobecności pomagali mi wszyscy fani i przyjaciele ze Stardom. Obiecałam odwdzięczyć się federacji, więc czuję, że bez względu na to, co stanie się ze Stardom w przyszłości, Tamu musi nadal chronić Stardom”.

Tam Nakano powróciła do Stardom podczas gali Supreme Fight, która odbyła się w ubiegłą niedzielę. Razem z Yuną Mizumori pokonały Minę Shirakawę i Wakę Tsukiyamę.

Wspominając pojedynek po powrocie, Nakano ujawniła, że przyjęcie, jakie otrzymała od publiczności w Osace, pomogło jej uspokoić nerwy i że jest to kolejny powód, dla którego pragnie dalej występować na ringu Stardom.

„Byłam bardzo zdenerwowana aż do samej walki, ale kiedy wyszłam do ringu, mogłam zobaczyć twarze fanów i usłyszeć ich okrzyki. Wiedziałam, że ten ring to miejsce, w którym chcę żyć”.

Podczas gali Supreme Fight, mistrzyni World of Stardom, Maika rzuciła wyzwanie Nakano, która kilka miesięcy temu była zmuszona do zrzeknięcia się tytułu z powodu kontuzji. Tam powiedziała, że nie dokończyła spraw z czerwonym pasem i zauważyła, że „już zdecydowała” o powrocie na szczyt.

Na koniec jeszcze raz podkreśliła swoją miłość do Stardom i podziękowała zarówno Rossy’emu Ogawie, jak i Bushiroad za ich dotychczasową pracę w organizacji. Ma też nadzieję chronić Stardom przed takimi historiami, które będą miały miejsce w przyszłości.

„Jestem wdzięczna zarówno Ogawie za wychowanie mnie, jak i Bushiroad Fight za powiększenie organizacji. Kocham Stardom. Dlatego nie przejmuję się tego typu rozmowami, a Kuraitamu pokaże nam gorące walki i nas zafascynuje. Będę nadal chronić Stardom”.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl