Kiedy Bray Wyatt zostanie wolnym agentem?, Jeśli Abadon wygra na Rampage otrzyma title shota – Zapowiedź show

» Były WWE Champion Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera wyjawił, że pozostały dwa dni do wygaśnięcia klauzuli, jaka zawarta została w jego kontrakcie wiążącym go z poprzednim pracodawcą, czy WWE. Tak więc w ciągu najbliższych 48 godzin doświadczony wrestler będzie mógł powrócić do kwadratowego pierścienia.

Bray Wyatt oficjalnie został zwolniony przez WWE w sobotę 31 lipca, a w piątek 29 października zostanie wolnym agentem. Kilka raportów sugerowało, że “the fiend” może dołączyć do AEW, jednak Tony Khan zaprzeczył jakoby rozmawiał z wrestlerem trzeciej generacji.

Jest świetnym wrestlerem, ale muszę być szczery. W ogóle ze sobą nie rozmawialiśmy. Poznałem go w życiu osobistym, ale w rzeczywistości nie rozmawialiśmy. Nigdy nie mów nigdy.

W ubiegłym tygodniu pojawił się raport sugerujący, że federacja Impact Wrestling skontaktowała się z byłym wrestlerem WWE, ale nie mogli dojść do porozumienia przed Bound For Glory.

» Podczas AEW Dynamite dowiedzieliśmy się, że na Rampage obecna AEW Women’s World Champion Britt Baker zmierzy się z Abadon w Trick or Treat No DQ Matchu.

Prezes AEW Tony Khan uznał, że skoro Britt Baker opuściła walkę z Abadon podczas Chris Jericho Cruise to powinna ją nadrobić w najbliższym czasie. Jeżeli Abadon pokona mistrzynię to w przyszłości stanie przed szansą na zdobycie AEW Women’s World Title.

Tej samej nocy Dante Martin oraz Lio Rush rywalizować mieli z The Sydal Brothers, ale Mike nabawił się kontuzji. W związku z tym starcie Martina z Mattem odbędzie się na Rampage.

Poniżej przedstawiamy zapowiedź Rampage:

* AEW Women’s World Champion Britt Baker vs. Abadon (Trick or Treat No DQ Match – Jeśli Abadon wygra otrzyma title shota)
* Dante Martin vs. Matt Sydal
* Bryan Danielson vs. Eddie Kingston (AEW World Title Eliminator Match)