AEW Dynamite 27 października 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Wreszcie show powróciło w środy, a my zaczynamy galę od pierwszego pojedynku.

 

Singles match 

Bobby Fish Vs. Cm Punk

Zwycięzca– Cm Punk

 

Malakai Black powiedział, że cała rodzina Cody’ego straciła w niego wiarę, fani nie lubią go.Jeżeli myśleliśmy, że tutaj chodzi o przypięcie, pomyślcie jeszcze raz.

 

Singles match

Bryce Donovan vs. Maxwell Jacob Friedman

Zwycięzca– MJF

MJF uważa, że najlepiej potrafi przypinać rywali, ale dziś wolałby umrzeć niż zbliżyć się do tych brzydkich kobiet na arenie. Uznał on także, że Allin zrobił duży błąd przerywając mu kiedy ten chciał powiedzieć, że jest przyszłym mistrzem AEW. Nie obchodzi go kto wygra na Full Gear, gdyż on pokona zwycięzcę. Nagle zaczęła grać muzyka Stinga, ale był to tylko żart. Kiedy Maxwell przestał się śmiać, zgasło światło i zobaczyliśmy video Allina, który atakuje człowieka przebranego za MJF’a. Chwilę później pojawił się Sting, który zaatakował Wardlowa i Shawna Spearsa. Allin wchodząc na ring i atakuje Wardlowa deskorolką pokrytą pinezkami. Allin oficjalnie wyzwał MJF’A na Full Gear.

 

Tony Schiavone poinformował Britt Baker, że ta zmierzy się na Rampage w Trick or Treat matchu z Abandon w związku z tym, że uciekła z walki na Jericho Cruise. Walka będzie bez dyskwalifikacji i jeśli Abandon wygra, będzie walczyć o mistrzostwo kobiet.

 

Singles match o mistrzostwo TNT

Ethan Page Vs. Sammy Guevara

Zwycięzca– Sammy Guevara

Po walce Scorpio Sky próbował zaatakować Sammy’ego, ale szybko został wygoniony przez Inner Circle. Jericho powiedział, że walka 5 na 5 Będzie Minneapolis Street Fight meczem.

 

Eddie Kingston w rozmowie z Danielsonem przyznał, że uważa, że Bryan nie pracuje ciężko, ale Eddie zmienił swoją depresję w złość i nie słucha innych. Bryan powiedział, że dużo innych ludzi mówiło mu to samo i Danielson nam udowodni, że jest najlepszy.

 

Lucha Bros zgodzili się na walkę o pasy AEW tag team z FTR na Full Gear.

 

Pierwsza runda turnieju o mistrzostwo TBS 

Serena Deeb Vs. Hikaru Shida

Zwyciężczyni– Hikaru Shida

Po walce Serena próbowała zrobić kontuzję Hikaru.

 

Lio Rush powiedział, że Matt Sydal nauczy się lekcji w piątek.

 

Pierwsza runda turnieju o #1 pretendenta do mistrzostwa AEW 

Jon Moxley Vs. 10

Zwycięzca– Jon Moxley

 

FTR powiedzieli, że czekają już długi rok na rewanż o swoje mistrzostwa AEW i na Full Gear je zdobędą.

 

Cody powiedział, że widział co dzieje się w social mediach. Wie, że zakończył walkę po Tiger Driver ’98, ale co jakby wykonał inny atak? Czy złamałby obietnice, że nigdy nie zawalczy już o mistrzostwo AEW? Cody przypomina, że to on stworzył AEW, a chwilę później zdjął swoje buty i rzucił je do kibiców i kazał im wejść stopami w jego buty. Dodał, że to honor mieć u boku Arna Andersona, po czym pojawił się Andrade El Idolo. Ten przyznał, że obu z nich nie lubią kibice, ale różnica jest taka, że El Idolo to nie interesuje. Nazwał on tatuaż Cody’ego idiotycznym i powiedział, że z łatwością może go pokonać w ringu. Zgasło światło i chwilę później na ringu pojawił się Malakai Black, który ponownie opluł Cody’ego substancją, ale na pomoc przyszedł mu PAC. Obronił on Cody’ego.

 

Eight man tag team match 

Colt Cabana, Evil Uno, John Silver, & Stu Grayson Vs. Adam Cole, Kenny Omega, Matt Jackson, & Nick Jackson

Zwycięzcy– Dark Order