AEW Dynamite 4 sierpnia 2021: Wyniki

Witamy wszystkich na dzisiejszym AEW Dynamite. Już dziś zobaczymy pierwszą walkę Malakai Blacka w AEW oraz starcie o pas TNT. Show rozpoczynamy jednak od pojedynku Chrisa Jericho.

 

Singles match 

Chris Jericho Vs. Juventud Guerrera

Zwycięzca– Chris Jericho

Lider Inner Circle zakończył starcie po Diving Judas Effect.

Po walce Wardlow zaatakował obu zawodników tej walki. MJF ogłosił, że to właśnie Wardlow będzie jego 4 przeciwnikiem, a on sam będzie sędzią specjalnym.

 

Lot PACa został wstrzymany, podobnie jak Lucha Bros w zeszłym tygodniu. Andrade zapytał się, gdzie są jego podziękowania za zeszły tydzień. Fenix powiedział, że nie pracują oni dla niego, ani nikogo innego.

 

Adam Page jest rozczarowany zeszłym tygodniem. Uważa, że najlepszym wyjściem będzie jak oddzieli się na jakiś czas od Dark Order.

 

Six man tag team match

2.0 & Daniel Garcia Vs. Jon Moxley, Eddie Kingston & Darby Allin

Zwycięzcy– Jon Moxley, Eddie Kingston & Darby Allin

 

The Elite gra w koszykówkę. Panowie cieszyli się ze zwycięstwa w zeszłym tygodniu. Good Brothers zaakceptowali wyzwanie Dark Order. Panowie zmierzą się o mistrzostwa Impact Tag team już za tydzień.

 

Singles match

Christian Cage Vs. The Blade

Zwycięzca– Christian Cage

 

Red Velvet wyzywa Dr. Britt Baker na walkę. Ta przypomniała jej, że kiedy ostatnio się spotkały, pojedynek trwał 3 minuty. Velvet dodała, że czasy się zmieniły. Baker przyjęła wyzwanie. Panie zmierzą się na pierwszym odcinku AEW Rampage.

 

Chavo Guerrero znalazł kogoś kto mógłby pracować z Andrade. Tą osobą jest Fuego Del Sol. Chavo mówi Fuego, że potrzebują go do polerowania butów Andrade, ale Fuego się waha, więc Andrade się zdenerwował. Na koniec Chavo mówi, że jeśli Lucha Brothers będą pracowali z PACiem nigdy nie zostaną mistrzami.

 

Adam Page jest na ringu z Tony’m Schiavone. Page powiedział, że potrzebuje powiedzieć coś do braci Jackson. Omega wszedł na arenę i powiedział, że wie co Adam ma na myśli. Kenny powiedział, że The Elite myślało o zapomnieniu wszystkich błędów Adama i wybaczeniu mu, ale The Elite jest teraz inną drużyną i nie potrzebują przegrywów. Page uderzył Omegę. The Elite zaatakowało Adama. Dark Order wbiegło na arenę, ale Evil Uno i Stu Grayson zatrzymali całą drużynę. W tym czasie The Young Bucks wykonali 3 BTE Triggers na Adamie. Frankie Kazarian starał się mu jeszcze pomóc, ale nie dał rady powstrzymać całego the Elite.

 

Dan Lambert powiedział, że przybywa na Dynamite już za tydzień i wraca z zemstą na Archera.

 

Singles match o mistrzostwo TNT

Miro Vs. Lee Johnson

Zwycięzca– Miro

 

Taz, Excalibur, Mark Henry i Chris Jericho będą komentatorami na AEW Rampage.

 

Tony Schiavone ogłosił, że to Christian Cage jest teraz pierwszym pretendentem. Christian dodał, że będzie za tydzień w Pittsburghu i wrócił do wrestlingu, aby zdobywać mistrzostwa.

 

NWA World Women’s Championship Eliminator Match

Leyla Hirsch Vs. Allie

Zwyciężczyni– Leyla Hirsch

Po walce mistrzyni NWA weszła na ring, ale do niczego między nimi nie doszło.

 

Singles match 

Malakai Black Vs. Cody Rhodes

Zwycięzca– Malakai Black

Walka była bardzo krótka. Przypomina trochę pojedynek Rhodesa z Brodiem Lee.

 

Po walce Cody powiedział kilka słów. Wyglądało to na jego pożegnanie. Pod koniec Malakai zaatakował jeszcze Rhodesa.