SPOILERY: Gwiazda AEW ogłosiła swoją emeryturę?, Pojedynek o pas zapowiedziany na AEW Rampage!, Nowy pretendent do AEW World Championship

» W main evencie AEW Dynamite, Malakai Black zmierzył się z Codym Rhodesem. Przed pojedynkiem Rhodes wysłał tweeta na temat jego 3 lat w federacji. Black w zasadzie zniszczył Rhodesa i przypiął go po tym jak wykonał Black Mass. To sprawiło, że Black stał się megagwiazdą i jest bardziej popularny niż w jakimkolwiek momencie, kiedy był w WWE. Rhodes powiedział, że kiedy dostał się do wrestlingu, wszystko co chciał zrobić to wygrać tytuł, który został odebrany jego ojcu. Rhodes mówił o spotkaniu z Mattem, Nickiem i Kennym Omegą i ludzie śmiali się z tego, że AEW staje się rewolucją. Rhodes powiedział, że AEW to konkurencja, a stół został zastawiony i teraz niektórzy nowi ludzie mogą jeść. Powiedział, że zawsze będzie kochał chłopaków z The Elite. Następnie podziękował fanom i powiedział, że uczynili jego życie niesamowicie wyjątkowym. Rhodes miał zamiar zostawić swój but w ringu, ale wtedy Black zakradł się i uderzył go w plecy. Rhodes ma nagrywać drugi sezon The Go Big Show dla TBS, więc bardziej prawdopodobne jest to, że po prostu bierze sobie wolne.

» Tony Schiavone przeprowadził wywiad z Dr. Britt Baker podczas AEW Dynamite. Red Velvet wyszła, aby rzucić wyzwanie przeciwniczce na przyszły tydzień. Baker powiedziała, że przyjmie wyzwanie na AEW Rampage. Baker zaatakowała Velvet. Kenny Omega naciskał na AEW, aby podczas Rampage  zaprezentować większą ilość kobiet. To jest dobry pierwszy krok w tym kierunku.

» Podczas zakulisowego segmentu na AEW Dynamite, The Good Brothers ogłosili, że będą bronić Impact World Tag Team Championship przeciwko The Dark Order na przyszłotygodniowym Dynamite. Kenny Omega następnie ogłosił, że jest odchodzącym na emeryturę mistrzem, ponieważ nie ma nikogo innego, kto mógłby zmierzyć się z nim o AEW World Championship. Na zeszłotygodniowym Dynamite, Omega i The Elite pokonali Hangmana Page’a i The Dark Order. Zgodnie z warunkami, Page nie może już walczyć o World Title, a The Dark Order nie mogą walczyć o World Tag Team Titles. Cage pokonał The Blade’a i został pretendentem numer 1 do World Title. W dalszej części show, Cage powiedział, że powrócił, aby odebrać to, co zostało mu odebrane 7 lat temu i powraca, aby wygrywać mistrzostwa. Christian ogłosił, że pojawi się na przyszłotygodniowym Dynamite i Rampage.
Pojedynek nie został oficjalnie ogłoszony, ale wygląda na to, że dojdzie do niego na All Out. Jeśli tak jest, to byłyby to dwa pierwsze pojedynki, o których wiemy do tej pory:

* AEW World Championship
Kenny Omega (Champion vs. Christian Cage)

* Casino Battle Royale
21-osobowa walka o mistrzostwo świata kobiet AEW