Britt Baker: Chciałabym zobaczyć AJ Lee w ringu AEW, Samoa Joe o możliwości pracy na RAW i SmackDown

» AEW Women’s World Champion Britt Baker pojawiła się na evencie Planet Comicon, podczas którego wypowiedziała się na temat możliwego dołączenia AJ Lee do kobiecej dywizji AEW.

Jestem wielką fanką AJ Lee. Jednym z pierwszych akcji, o które poprosiłam mojego trenera była nauka jej finishera, czyli Black Widow. Więc to było fajne doświadczenie. Myślę, że fani wrestlingu chcieliby zobaczyć CM Punka i AJ Lee na ringu wrestlingowym…. To byłoby częścią kolejnej ewolucji, która dzieje się na naszych oczach. W tym momencie bardzo chciałabym zobaczyć ją w AEW ze mną na ringu.

AJ Lee po raz ostatni w ringu pojawiła się 30 marca 2015 roku na Monday Night RAW, gdzie razem z Naomi oraz Paige pokonały The Bella Twins i Nattie.

» W wywiadzie przeprowadzonym przez So Catch by Hal 2, WWE NXT Champion Samoa Joe wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu na RAW lub SmackDown oraz zaangażowania Vince’a McMahona w rozwój NXT.

Bądźmy szczerzy, zawsze istnieje taka możliwość. RAW, SmackDown i NXT to trzy zmieniające się brandy w WWE. Myślę, że w tym momencie można powiedzieć, iż wszystko jest możliwe, może się wydarzyć. Myślę, że pominięcie tego faktu byłoby niemądrym posunięciem.

 

Myślę, że Vince postrzega NXT jako przyszłość swojej firmy. Bardzo wiele w to zainwestował. Jest prawdopodobnie największym twórcą istnienia NXT i wielu czynników, jakie miały miejsce tutaj. NXT jest przyszłością WWE, więc jestem podekscytowany z możliwości bycia jego częścią. Zabieram się do pracy nad nowymi projektami oraz gwiazdami. W tym momencie nie mogę się doczekać dalszej współpracy z NXT i tego, co los przyniesie.