Kevin Owens o ingerencji Shane’a McMahona, Taiji Ishimori rozstał się z Pro Wrestling NOAH, Mike Kanellis wprowadzi Kid Rocka do HOF?

» Kevin Owens za pośrednictwem Twittera stwierdził, że to on powinien być mistrzem WWE po wczorajszej gali PPV FastLane, gdzie AJ Styles zmierzył się z nim, Samim Zaynem, Johnem Ceną, Baronem Corbinem i Dolphem Zigglerem. W trakcie meczu spór między komisarzem SmackDown, a KAMI był kontynuowany i nie udało im się odnieść zwycięstwa w tym starciu:

» Były Impact Wrestling X-Division Champion Taiji Ishimori za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował o swoim odejściu z Pro Wrestling HOAH po 12 latach. Według Chrisa Charltona wrestler z Japonii postanowił odejść z NOAH, ponieważ chce zrobić duży krok w swojej karierze. Od 2017 roku wielokrotnie mogliśmy obserwować poczynania Ishimoriego w federacji Impact Wrestling, jednak nie wiadomo czy wciąż tam będzie się pojawiał:

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o wprowadzeniu Kid Rocka do WWE Hall of Fame. WWE SmackDown Superstar Mike Kanellis za pośrednictwem Twittera stwierdził, że chce wprowadzić Kid Rocka do Hall of Fame, ponieważ jest jego największym fanem: