Shane McMahon vs Kevin Owens na SmackDown Live, Angelina Love odeszła z Global Force Wrestling, Zwycięzca G1 Climax, TK Cooper kontuzjowany

» Portal internetowy Pro Wrestling Insider informuje o tym, że doniesienia mówiące o przygotowaniu feudu komisarza SmackDown Live Shane’a McMahona z Kevinem Owensem mogą być głównym punktem na niebieskiej tygodniówce w najbliższym czasie. W związku z tym coraz częściej w roli zwycięzcy na gali SummerSlam wymieniany jest AJ Styles, który jak wiadomo będzie starał się skutecznie obronić swój tytuł Stanów Zjednoczonych w starciu z KO.

» Angelina Love za pośrednictwem Twittera poinformowała o swoim odejściu z federacji Global Force Wrestling po rozwiązaniu umowy za porozumieniem stron przy czym podziękowała wszystkim za wsparcie na jakie mogła liczyć podczas swojej dotychczasowej przygody z ringiem.

» Niespodziewanym zwycięzcą tegorocznego turnieju New Japan Pro Wrestling G1 Climax okazał się Tetsuya Naito, który w walce finałowej pokonał lidera Bullet Club, czyli Kenny’ego Omegę. Warto dodać, że panowie przebywali ze sobą w jednym ringu przez ponad 30 minut.

» Federacja PROGRESS Wrestling poinformowała o kontuzji jakiej nabawił się TK Cooper podczas sobotniego wydarzenia. Zawodnik ten zwichnął sobie kostkę jednak początkowe informacje mówiły nawet o złamaniu. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!