Uwaga na Spoilery! Narasta konflikt Shane’a McMahona z Kevinem Owensem, Powód urlopu Jeffa Jarretta w Global Force Wrestling, Carmella wściekła na Jamesa Ellswortha, Trailer filmu z Johnem Ceną

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live doszło do konfrontacji z udziałem komisarza niebieskiej tygodniówki Shane’a McMahona oraz byłego mistrza Stanów Zjednoczonych Kevina Owensa, który już na samym początku obraził słownie swojego pracodawcę, a następnie obwiniał go za doznaną porażkę w starciu z AJ Stylesem. Segment ten zakończył się brawlem z udziałem zawodników co w późniejszym czasie doprowadziło do wielu niepotrzebnych zdarzeń:

» Zgodnie z najnowszymi doniesieniami strony PWInsider.com osobą, która stała za natychmiastowym urlopem dla Jeffa Jarretta w federacji Global Force Wrestling był Ed Nordholm, który kilka dni temu spotkał się w Nashville osobiście z założycielem GFW w celu przedyskutowania dalszej przyszłości. Sporo mówi się także o tym, że Jeff nie był w pełni świadom decyzji jaka została podjęta w jego sprawie, a wszystko zaczęło się w momencie, kiedy doszło do incydentu na zapleczu z udziałem Boba Rydera, Jeffa i Karen Jarrett. Na razie nie wiadomo, kiedy Jeff wróci do pracy, gdyż sytuacja znacząco się pokomplikowała. Istnieją nawet pogłoski, że marka „Global Force Wrestling” wciąż należy do Jarretta i jeśli miałby on odejść z federacji, Anthem musiałby zrezygnować z używania wyrażeń typu „GFW” i powrócić do schematu „Impact Wrestling”.

» Podczas wczorajszego odcinka SmackDown Live posiadaczka walizki Money in the Bank Carmella zmierzyła się z obecną mistrzynią kobiet SmackDown, czyli z Natalyą. Pojedynek ten zakończył się porażką dziewczyny Big Cassa, która całą winę próbowała zrzucić na Jamesa Ellswortha co doprowadziło do późniejszego segmentu z udziałem tej dwójki. Na szczęście dla byłego pretendenta do pasa WWE wszystkie popełnione/niepopełnione czyny zostały mu przebaczone:

» W poniższym materiale wideo przedstawiamy trailer nowego filmu pod tytułem ”Daddy’s Home 2” z udziałem takich gwiazd jak: Will Ferrell, Mel Gibson, Mark Wahlberg oraz 16-krotny mistrz WWE John Cena: