https://www.youtube.com/watch?v=29_NlbaegHA

Kazuchika Okada wolnym agentem – Występ na Royal Rumble wielce prawdopodobny

Jeden z najwybitniejszych pro-wrestlerów na świecie, Kazuchika Okada zostanie wolnym agentem.

Wielokrotny IGWP Heavyweight Champion stał się legendą federacji New Japan Pro Wrestling, w której występował przez niemalże większą część kariery. W styczniu zostanie wolnym agentem, więc pojawiają się spekulacje dotyczące przyszłości tego wrestlera.

Justin Barrasso ze Sports Illustrated poinformował, że Kazuchika Okada zostanie wolnym agentem w styczniu 2024 roku, co jest niezwykle interesująca wiadomością dla branży wrestlingowej.

Kazuchika Okada wkrótce zostanie wolnym agentem. Obecny kontrakt Okady czyli twarzy New Japan Pro Wrestling wygaśnie pod koniec stycznia.

Nie od dziś wiadomo, że oficjele WWE wyrazili zainteresowanie pozyskaniem Okady i chyba nie ma lepszego miejsca do jego debiutu niż premium live event Royal Rumble i 30-osobowy royal rumble match. Warto dodać, że 4 stycznia 2024 roku Kazuchika Okada zmierzy się z Bryanem Danielsonem podczas Wrestle Kingdom 18.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl