Kazuchika Okada: Nie czuję presji w NJPW, Bryan Danielson: Brie była przerażona moim pojedynkiem

» Gwiazda NJPW i obecny IWGP World Heavyweight Champion Kazuchika Okada pojawił się ostatnio w Wrestling Observer Radio. Wrestler w podcastcie przyznał, że nigdy nie czuje presji. Wszystko dzięki doświadczeniu w byciu w main eventach.

Dlatego nawet teraz ludzie pytają mnie “czy ty się nigdy nie denerwujesz?”. To dlatego, że jestem w takiej pozycji jakiej jestem. Dlatego się nie denerwuję. Nikt nie nauczy cię doświadczenia w szkole wrestlingu i nikt nie nauczy cię tego w klasie, to jest coś, co musisz zrobić sam i musisz być w tej sytuacji, w której toniesz lub płyniesz.

Tak się składa, że potrafiłem pływać. Właśnie dzięki temu doświadczeniu wtedy, dziesięć lat temu, jestem w tym miejscu, w którym jestem dzisiaj i występuję na takim poziomie.

» AEW superstar Bryan Danielson rozmawiał ostatnio z Muscle & Fitness. “American Dragon” opowiedział o tym jak Brie Bella, czuła się po jego krwawym showdown z “Hangmanem” Adamem Page’em.

Ostatni pojedynek z ‘Hangmanem’ Adamem Page’em, który był krwawą jatką, trochę ją zaniepokoił. Ale ona wie, że ja też jestem bardzo świadomy swojego zdrowia.

Wrestler wyznał także jak jego żona czuje się przed Royal Rumble.

Jestem bardzo podekscytowany. Głównie dlatego, że Brie jest podekscytowana, prawda? Zawsze, gdy kogoś kochasz, a on robi coś, co go uszczęśliwia lub sprawia, że jest zafascynowany, jesteś podekscytowany i szczęśliwy razem z nim.