Informacje dotyczące wygasających kontraktów gwiazd AEW

18 stycznia gwiazdor AEW, Peter Avalon, napisał na Twitterze , że teraz przyjmuje rezerwacje na wszystkie występy, ponieważ jego status kariery to “LFG”.

Bliska przyjaciółka Avalona i gwiazda AEW, Leva Bates, niedawno przedstawiła aktualizację na temat Petera po spekulacjach, że jego umowa z firmą dobiega końca.

Kiedy fani zapytali Bates później tego samego dnia, czy to oznacza, że ​​Avalon skończył przygodę z AEW, odpisała na Twitterze:

„Nie, on wciąż tam jest. Po prostu apeluje, że będzie występował na scenie indy i przyjmuje bookingi”.

Pomimo aktualizacji pojawił się sprzeczny raport z PInsider, w którym stwierdzono, że Avalonowi rzeczywiście wygasła umowa z All Elite Wrestling. Był jedną z kilku gwiazd, którym w nadchodzących miesiącach wygasają umowy.

Nie zostało to jeszcze potwierdzone, ale Avalon wciąż ma wątpliwości co do współpracy z AEW na podstawie regularności swoich występów, podobnie jak w przypadku niektórych talentów, które walczą na galach Dark. Inne gwiazdy, których kontrakty wkrótce wygasają to – Marko Stunt, Joey Janela i Brian Cage.

Stunt został wypisany z telewizji we wrześniu 2021 roku i został również po cichu usunięty ze stajni Jurassic Express. Jungle Boy i Luchasaurus zostali po raz pierwszy AEW Tag Team Championami podczas premiery Dynamite w stacji TBS.

Janela ostatnio walczyła przeciwko Eddiemu Kingstonowi w odcinku Dark nakręconym w Charlotte w Karolinie Północnej. Był łączony z Sonnym Kissem przez większość swoich występów w organizacji, a także miał kilka wyjątkowych ekstremalnych momentów na początku swojej przygody z federacją.

Brian Cage nie był widziany w TV od października 2021 roku, mimo że podobno regularnie był za kulisami podczas gal. Zawsze jest możliwe, że ci wrestlerzy podpiszą nowe kontrakty z firmą przed oficjalnym wygaśnięciem ich umów.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl