Jon Moxley zawalczy z byłym mistrzem UFC, Mistrz NJPW kontuzjowany, Bayley zrywa zaręczyny, No DQ match na najbliższym NXT

» Jon Moxley na gali GCW Bloodsport 5 pokonał Davey Boy Smith’a Jr. Po gali dowiedzieliśmy się, że były mistrz AEW na 6 edycji tej gali zmierzy się z byłym mistrzem wagi ciężkiej UFC Josh’em Barnett’em. Do tego starcia miało dojść na Bloodsport 2, jednak Moxley nabawił się infekcji MRSA w łokciu. Miejsce Moxley’a zajął Chris Dickinson, którego Josh Barnett pokonał przez nokaut.

GCW Bloodsport 6 odbędzie się 8 kwietnia w The Cuban Club w Tampie na Florydzie, czyli w tym samym mieście, w którym 2 dni później rozpocznie się Wrestlemania 37.

 

» NJPW ogłosiło, że mistrz IWGP Junior Heavyweight Hiromu Takahashi musiał zostać zdjęty z karty walk Road to Castle Attack, które odbyło się 20 lutego z powodu kontuzji lewego barku. Hiromu wraz z Shingo Takagim mieli stoczyć walkę z El Phantasmo i Taijim Ishimorim. Takagi ostatecznie zmierzył się z innym reprezentantem Bullet Club Yujiro Takahashim, którego pokonał, natomiast Phantasmo i Ishimori reprezentowali Bullet Club w wygranej walce przeciwko Yuyi Uemurze i Yota Tsujim. Takahashi nabawił się kontuzji 19 lutego w walce przeciwko Kota Ibushim i Tomoakim Honma.

 

» Wrestler AEW Aaron Solow ogłosił na Twitterze zerwanie zaręczyn jego z byłą mistrzynią kobiet WWE Bayley. Powodem zakończenia związku miały być inne pomysły obu stron na ich przyszłość.

„Była to bardzo ciężka decyzja do podjęcia.

Pam (Bayley) i ja zrozumieliśmy, że mamy zupełnie inne pomysły na to jak chcemy, żeby wyglądała nasza przyszłość, z tego powodu poczuliśmy, że najlepiej dla nas będzie zerwać zaręczyny i zakończyć nasz związek.

Mamy wiele pięknych wspomnień razem, których na zawsze będziemy pielęgnować. Zgodziliśmy się pozostać przyjaciółmi i będziemy wspierać się nawzajem w karierze jak i w życiu.

Prosimy o to, abyście poszanowali naszą prywatność w tej sprawie.” – napisał Solow na Twitterze

 

» William Regal ogłosił na Twitterze, że na najbliższym NXT mistrz NXT Cruiserweight Santos Escobar zmierzy się z Karrion’em Kross’em w walce bez dyskwalifikacji. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że jeśli Escobar nie pojawi się, aby zawalczyć z Kross’em, zostanie mu odebrany pas oraz zostanie on zawieszony.

„Z uwagi na różnicę w zainteresowaniu obu zawodników w ich walkę, zdecydowałem zwiększyć stawkę. Karrion Kross vs Santos Escobar będzie teraz walką bez dyskwalifikacji i jeżeli mistrz Cruiserweight nie przystąpi do walki, zostanie on zawieszony oraz zostanie mu odebrany pas.”

Oprócz wyżej wymienionej walki na tym samym NXT Adam Cole poruszy temat jego ataku na Finna Balora i Kyle’a O’Reilly.