SPOILERY! Sammy Guevara wysyła ważne ogłoszenie w kierunku Inner Circle, Karrion Kross vs Santos Escobar na najbliższym NXT TV, Turniej AEW transmitowany na YouTubie

» Sammy Guevara był jednym z pierwszych członków stajni The Inner Circle, która powstała w 2019 roku. Od kilku miesięcy pomiędzy Sammym, a pozostałymi członkami frakcji dochodziło do drobnych spięć.

W trakcie najnowszego odcinka AEW Dynamite, Sammy Guevara oficjalnie opuścił The Inner Circle. Ta sytuacja z pewnością spodobała się MJF’owi. Lider grupy Chris Jericho za pośrednictwem Twittera wypowiedział się na temat odejścia Guevary z The Inner Circle przesyłając zdjęcie puzzli, z których został usunięty fragment Guevary.

Nie mogę powiedzieć, że tego nie przewidziałem. Po prostu nie mogę uwierzyć, że to wydarzyło się dzisiejszego wieczora… @AEW

Według zagranicznych portali wrestlingowych Sammy ma rozpocząć karierę solową, co powinno się wiązać ze sporym pushem.

» Od kilku tygodni Karrion Kross prowadzi feud z Santosem Escobarem. Wszystko zaczęło się w momencie, kiedy Escobar obraził Krossa w jednym z wygłaszanych promo.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT 10 lutego 2021: Raport

Generalny Manager WWE NXT, William Regal ogłosił, że podczas przyszłotygodniowego odcinka telewizyjnego odbędzie się starcie z udziałem Santosa Escobara oraz Karriona Krossa. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z konfrontacji wspomnianej dwójki. W tej potyczce na szali nie zostanie postawiony NXT Cruiserweight Title. To nie pierwsza konfrontacja Krossa z Escobarem, gdyż mieli okazję współpracować ze sobą w 2017 roku dla federacji AAA. Zapowiada się bardzo ciekawy odcinek pierwszego NXT po TakeOver: Vengeance Day.

» Federacja All Elite Wrestling poszukuje odpowiedniej rywalki dla Hikaru Shidy, która znajduje się w posiadaniu AEW Women’s World Championship. Dzięki temu został zorganizowany turniej, który wyłoni pretendentkę do wspomnianego mistrzostwa. Połowa walk odbędzie się w Japonii, więc to świadczy o tym, że organizacja wrestlingowa szykuje dla nas coś specjalnego.
Firma potwierdziła, że pierwsza runda japońskiego turnieju zostanie wyemitowana w najbliższy poniedziałek na YouTubie o godzinie 19:00 czasu wschodniego.

Oto oficjalna drabinka turnieju AEW Women’s World Championship. Oglądajcie zmagania pierwszej rundy w Japonii w najbliższy poniedziałek o 19:00 na naszym oficjalnym kanale na YouTubie.