Jon Moxley o tym, jak długo będzie walczył, o większej swobodzie w AEW i social mediach

» Jon Moxley udzielił ostatnio wywiadu Bleacher Report, w którym omówił kilka kwestii związanych między innymi z jego karierą. Oto co powiedział:

O tym, jak długo będzie jeszcze walczył:

Chciałbym walczyć do pięćdziesiątki, ale to może się skończyć w dowolnym momencie. Nie chcę spędzić dziewięciu miesięcy na kręceniu filmu, kiedy mogę walczyć. Chcę uprawiać jak najwięcej zapasów, póki mam tyle czasu. Aktorstwo może być rzeczą na później. Chcę jeździć na tym tak długo, jak mogę, nawet jeśli sprowadza się to do konieczności dłuższych przerw. Jeśli dojdzie do tego, że będę mógł walczyć tylko raz w roku, jak The Undertaker, niech tak będzie. Całkowicie widzę siebie jako producenta lub trenera. Widzę siebie jako trenera lub bookera. Prawdopodobnie nie będę wiedział, aż nadejdzie ten dzień, ale jest też duża szansa, że ​​pewnego dnia mnie nie będzie i już nigdy mnie nie zobaczysz. Ale gdziekolwiek jestem, wszystko będzie dobrze, więc nie martw się o to. Jestem najszczęśliwszym facetem na świecie, ponieważ mogę w życiu robić to, co lubię, i zmienić to w karierę. To naprawdę świetnie.

O większej swobodzie twórczej w AEW: 

Rozmawiam przez telefon z Tonym Khanem i przedstawiamy kilka pomysłów. Porozmawiam z kimkolwiek, z kim pracuję i przedstawiamy kilka pomysłów. Rozmawiamy w trzech i po prostu luźno rozmawiamy o kolejnych sześciu tygodniach historii, a kiedy się pojawiam robimy to. Nie zmienia się nic w tym samym dniu i nikt się tym nie przejmuje, nie znaczy to, że jestem ponad kreatywnym kierownictwem. Nawet błędy są fajne, gdy masz nad wszystkim kontrolę, ponieważ to część podróży. Gdy spróbujesz ponownie, będzie to jeszcze bardziej satysfakcjonujące, gdy zrobisz to dobrze. Chcę za każdym razem starać się być najlepszym, jakim mogę być.

O trzymaniu się z dala od mediów społecznościowych: 

Nie mam pobranego Twittera na mój telefon. Kiedy wychodziłem z hotelu, miałem telefon w tylnej kieszeni i wysłałem tweeta. Tylną częścią ciała. To było coś nieszkodliwego, jak artykuł MMA, ale mogło to być wszystko. Mógłbym zakończyć karierę za pomocą tyłu. Więc odinstalowałem to. Ludzie uzależniają się od telefonów i wirtualnego świata. Gorąco polecam spacer po parku lub lesie. Oczyszcza umysł i to dobry sposób na spędzenie popołudnia. Byłbyś zaskoczony, jak szybko problemy rozwiązują się w twojej głowie, gdy jesteś na łonie natury.