Jinder Mahal wściekły na Shane’a McMahona, Występ Samoa Joe na live evencie, Sean Waltman o zwolnieniach w WWE, 1 odcinek 7 sezonu Total Divas

» Tymczasem The Maharaja Jinder Mahal za pośrednictwem Twittera wysłał wiadomość w kierunku Shane’a McMahona dotyczącą jego walki z AJ Stylesem w przyszłym tygodniu na SmackDown Live, gdzie na szali zostanie postawiony WWE World Championship:

» WWE za pośrednictwem swojego oficjalnego profilu na Instagramie opublikowało krótkie nagranie wideo z wejścia byłego mistrza NXT Samoa Joe podczas live eventu w Brighton, Anglii:

» Sean Waltman wypowiedział się na temat zwolnienia Darrena Younga, Summer Rae oraz Emmy przez WWE:

”Jeśli chodzi o Summer Rae to rozumiem decyzję WWE, ale zwolnienie Darrena według mnie jest złym posunięciem gdyż jest on w stanie wykręcić kilka dobrych pojedynków. Jestem pewien, że nie będzie miał problemu z pracą na scenie niezależnej. Troszkę rozpaczam z powodu zwolnienia Emmy, która jest bardzo utalentowaną zawodniczką i wie na czym polega wrestling. Oczywiście całej trójce życzę wszystkiego najlepszego i powodzenia w karierze”.

» This Is Make or Break – W pierwszym odcinku nowego sezonu Total Divas Lana przygotowuje się do swojego pierwszego pojedynku w głównym rosterze, Nikki Bella próbuje zyskać nową rolę na ekranie, Maryse uważa, że Nia Jax nie okazuje jej szacunku, Brie Bella przyzwyczaja się do wychowywania dziecka bez męża, Naomi brakuje namiętności w swoim małżeństwie, a Natalya próbuje przygotować się do historycznego Money In The Bank Matchu. Cały odcinek możecie obejrzeć tutaj.