Jinder Mahal chce walki z Brockiem Lesnarem, Samoa Joe chwali postawę Conora McGregra, Załoga RAW kończy tournee po Europie

» WWE RAW Star Jinder Mahal udzielił wywiadu dla Planeta Wrestling, w którym wypowiedział się na temat utraty mistrzostwa WWE:

”Niestety straciłem WWE Championship na korzyść AJ Stylesa, jednak byłem w stanie trzymać ten tytuł mistrzowski przez 6 miesięcy. Wiele osób uważało, że nigdy nie będę w stanie posiadać mistrzostwa w WWE, ale ja udowodniłem im, że się mylili. Teraz po przejściu na Monday Night RAW moim głównym celem jest zdobycie Universal Championship, będzie to ciężkie zadanie, ponieważ jest tam wielu świetnych zawodników, takich jak Roman Reigns, którego akurat mam na celowniku. Zamierzam znowu być najbardziej dominującą siłą w WWE i zmierzyć się z Brockiem Lesnarem, co miało mieć miejsce na gali Survivor Series. Nie mogę doczekać się także konfrontacji z Sethem Rollinsem, który aktualnie jest mistrzem IC”.

» WWE RAW Star Samoa Joe udzielił wywiadu dla The Irish Mirror, w którym wypowiedział się na temat UFC Superstar Conora McGregora za to, iż wie jak należy promować swoją walkę:

”Conor McGregor doskonale wie, jak promować walkę – powiedział Joe. Potrafi ogromnie zainteresować wszystkich tym, co robi. Jest, to bardzo rzadka umiejętność u sportowców, której nie posiada większość facetów, pomimo tego, że potrafią walczyć lub uprawiać profesjonalny wrestling”.

» Załoga Monday Night RAW będzie kończyć swoje europejskie tournee podczas live eventu, który odbędzie się w Accorhotels Arenie w Paryżu. Warto zauważyć, że na jutrzejszy odcinek WWE Monday Night RAW zostały zapowiedziane takie osobliwości jak: Ronda Rousey, Roman Reigns, Braun Strowman, Seth Rollins, Finn Balor, Nia Jax oraz Samoa Joe. W przyszłym tygodniu nie odbędzie się zapowiedziany event w Hampton. W poniższym materiale wideo przedstawiona została trójka zawodniczek, które zwyciężyły w Genewie.