Jak wygląda sytuacja Jasona Jordana?, Dlaczego Arn Anderson został zwolniony z WWE?, Dana Warrior w creative teamie WWE

» WWE RAW Superstar Jason Jordan niedawno uczestniczył w ważnych spotkaniach creative teamu – podaje Wrestle Votes. Pomysły oraz opinie byłego tag team championa są postrzegane z dużym szacunkiem. W grudniu 2018 roku dowiedzieliśmy się, że Jason będzie pracował na zapleczu jako producent, ponieważ nie jest w stanie powrócić do ringu. Na obecną chwilę nie wiadomo, czy będzie on mógł kontynuować przygodę z wrestlingiem, ale wiemy, że wciąż ciężko pracuje z lekarzami z Birmingham w Alabamie nad powrotem. W styczniu bieżącego roku dowiedzieliśmy się, że Jordan ma problem z kontrolowaniem jednej z rąk, co z pewnością sprawiłoby mu wielki problem przy wykonywaniu akcji. Oficjele WWE zdecydowali, aby Jordan pracował jako producent ze względu na przesunięcie jego powrotu na ring. Tak więc pozostaje nam czekać na kolejne informacje w sprawie “syna” Kurta Angle.

» W lutym z federacją World Wrestling Entertainment pożegnał się Arn Anderson z powodu incydentu, w którym uczestniczyła również Alicia Fox. Wrestling Inc poinformował, że Fox pojawiła się na live evencie pod wpływem alkoholu, a Anderson jako jej agent pozwolił jej na występ. Prezes WWE Vince McMahon był wściekły, kiedy dowiedział się o tym incydencie i postanowił zwolnić swojego partnera biznesowego. Anderson pracował w WWE od 2001 roku czasami pojawiając się na zapleczu, a w 2017 roku na Starrcade wykonał swój charakterystyczny spinebuster na Zigglerze.

» Dana Warrior rozpoczęła pracę z zespołem kreatywnym WWE, dzięki czemu pojawiła się na zeszłotygodniowych odcinkach Monday Night RAW oraz SmackDown Live. Dana podobno pojawiła się w biurze prezesa WWE z prośbą o możliwość stałego zatrudnienia na, co zgodził się Vince McMahon. Zarówno na dzisiejszym RAW, jak i jutrzejszym SmackDown na zapleczu ma pojawić się Dana, ponieważ wciąż się uczy do swojej nowej roli w WWE.