Jade Cargill: „AEW przygotowało mnie na WWE”

0

Jade Cargill na evencie związanym z „Love & WWE: Bianca & Montez” udzieliła wywiadu Denise Salcedo.

Jade powiedziała między innymi o tym, że AEW przygotowało ją na jej obecną przygodę w WWE.

Czuje się jakbym nigdy nie mogła dostać lepszego startu niż w AEW. Teraz jestem bardzo szczera. Weterani przygotowali mnie na największy stage w WWE. Miałam świetne doświadczenia tam, byłam wrzucona na głęboką wodę ale byłam w stanie płynąć i przetrwać, przygotowało mnie to na tak wielki stage jaki ma WWE, szatnia, fenomenalny personel, który WWE ma. Mają najlepszy front office ze wszystkich. Jestem po prostu zachwycona byciem tutaj.

Przypomnijmy, że Jade Cargill odbyła swoją pierwszą walkę w WWE na ostatnim Royal Rumble, wchodząc z numerem 28 i eliminując 3 zawodniczki. Ostatecznie była ona wyeliminowana przez Liv Morgan.

Tommy Dreamer wypowiedział się w trakcie Busted Open Radio właśnie na temat debiutu Jade.

Podobało mi się to co zrobili z Jade i Biancą na Royal Rumble. Podobało mi się jak obie trzymały inne zawodniczki w powietrzu, po części uznały siebie nawzajem. To jest bardzo głośna walka (mowa o Cargill vs Belair). Jade jest game changerem. Jest game changerem dla WWE i czuję, że musi ona być w bardzo znaczącej roli na jej pierwszej Wrestlemanii. Nie znaczy to, że musi być na szczycie, ale jest to wygrana dla niej, żeby kontynuować jej drogę, ponieważ dopiero co pokaząła się świetnie na Royal Rumble.

Wydarzenia z udziałem gwiazd TNA, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl