Informacje z Polskiej Sceny Wrestlingu – 05.08.2019

Przed nami najważniejsza gala roku w kalendarzu Kombat Pro Wrestling oraz Project 6 od Maniac Zone Wrestling. Jest to zatem idealna okazja na dawkę newsów z polskiej sceny!

» Strasznie dużo zamieszania było w kontekście walki wieczoru KPW Godziny Zero. Ostatecznie o pas mistrzowski zawalczą Robert Star oraz Piękny Kawaler, co więcej… przegrany będzie musiał zakończyć karierę.

» Zdecydowanie największą gwiazdą tegorocznej Godziny Zero będzie zawodnik WWE NXT UK – Primate. Jego przeciwnikiem będzie doświadczony polski wrestler Greg.

» W pojedynku o tytuł mistrzowski KPW OldTown zmierzą się broniący tytułu Dawid Oliwa oraz pretendent Moloch. Rosetti & Sawicki bronić będą z kolei swoich pasów mistrzowskich KPW Tag Team przeciwko zawodnikom zza granicy – Steinboltowi i Zamorze. Iście ciekawie zapowiada się również Fatal 4 Way Match z udziałem kobiet. W ringu znajdą się Bianca, Alisa, szwedka Sixt oraz debiutująca Diana. W starciu Siedmiu Wspaniałych o miano pretendenta do pasa KPW znaleźli się Mateusz Kakareko, Boski Ostrowski, Peter Pannache, Dom Taylor, Chemik, a także Eryk Lesak – kolejna nowa postać w rosterze KPW. Pozostało jedynie jedno wolne miejsce, a tego kto zasili walkę z drabinami z pewnością dowiemy się wkrótce.

» Weteran polskiej sceny Kamil Aleksander dostał na Godzinę Zero wyjątkowego przeciwnika. Jest nim bowiem wrestler pochodzący z Kanady, który rywalizował m.in. w Japonii, USA oraz Meksyku. I co ciekawsze, nie chce on zdradzać fanom nikomu swojego nazwiska:

Przypominamy, że gala KPW Godzina Zero 2019 odbędzie się 17 sierpnia w Gdyni. Bilety możecie zakupić na stronie Kup Bilecik klikając w TEN LINK.

» Do swojej gali przygotowuje się także organizacja Maniac Zone Wrestling. W karcie Project 6: Death & Glory znalazło się na ten moment pięć walk:

  • Damien Rothschild (c) vs Asmund – MZW Championship Match
  • Justin Joy vs Jacob Crane
  • Axel Fox vs Matt Buckna – No DQ Match
  • Rafael Kid’s Open Challenge
  • Fast Time Moodo vs Zeritus vs Shadow

» Szczególnie ciekawie zapowiada się Triple Threat Match, ponieważ weźmie w nim udział Fast Time Moodo – zawodnik regularnie występujący w New European Championship Wrestling, niemieckiej federacji, której gale emitowane są na polskim kanale FightBox. Będzie to dla niego debiut w MZW.

» Na facebookowym profilu Maniac Zone Wrestling trwa obecnie tzw. “Giveaway” w którym wygrać można bilet grupowy na Project 6. Zainteresowany(/a)? Kliknij w TEN LINK!

» 19 sierpnia we Wrocławiu rozpocznie się natomiast Wrestlingowy Kurs Letni organizowany przez Polską Akademię Wrestlingu. Zapisy wciąż trwają, a więcej szczegółów znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/2220531618260708/

Przypominamy – gala MZW Project 6: Death & Glory odbędzie się 24 sierpnia, bilety na wydarzenie możecie zakupić na TEJ STRONIE.