Ile potrwa przerwa Charlotte Flair?, Kogo Moose widziałby w Impact Wrestling?, Problemy z ostatnim odcinkiem na AXS TV

» Wielokrotna mistrzyni kobiet WWE Charlotte Flair w rozmowie ze Sport Hiatus wyznała, że rzeczywiście robi sobie przerwę od występów na ringu. Dodała, że nie będzie jej przez kilka tygodni, a więc najprawdopodobniej wystąpi na SummerSlam – choć niektóre źródła mówiły, że “Królową” ominie największa gala lata. Co ciekawe, ojciec Charlotte, Ric Flair wyznał niedawno, że jego córka dostała propozycje od kilku produkcji telewizyjnych i niewykluczone, że z niej skorzysta.

» Gwiazda Impact Wrestling i obecny posiadacz pasa TNA World Heavyweight Championship Moose rozmawiał natomiast z Mirror.co.uk. Rozmowa dotyczyła głównie zbliżającego się Slammiversary, na którym jak wiemy, pojawi się ktoś ze zwolnionych ostatnio z WWE zawodników. Moose ma nadzieję, że do Impact trafią Eric Young oraz EC3. Powiedział także, że chciałby walki unifikacyjnej z Tessą Blanchard, która jest obecną mistrzynią świata Impact, choć w ostatnim czasie nie pracuje z powodu pandemii koronawirusa.

» Zostajemy w temacie Impact Wrestling. Według PWInsider, federacja przygotowywała ostatni odcinek na ostatnią chwilę. Wszystko za sprawą oskarżeń wobec Joey’ego Ryana, który ostatecznie pożegnał się z Impact. Federacja musiała uciąć nagraną już wcześniej walkę z ostatniego odcinka. Ponoć 30 minut dłużej i wcale nie doszłoby do emisji tego epizodu na AXS TV.