Breaking News: Tessa Blanchard zwolniona z Impact Wrestling!

Jak poinformował PWInsider, Impact Wrestling postanowiło rozwiązać kontrakt z Tessą Blanchard i odebrać jej tytuł Impact World Championship.

Tessa pierwotnie miała bronić swojego mistrzostwa podczas lipcowej gali PPV – Slammiversary. Mistrzostwa, które zdobyła na Hard To Kill, w styczniu tego roku pokonując Samiego Callihana.

Ostatnimi czasy, Blanchard nie dogadywała się jednak z federacją. Z powodu pandemii koronawirusa, utknęła w Meksyku, co umożliwiło jej pracę na tapingach Impact Wrestling. Ponoć w czerwcu miała wysłać federacji proma, które miała nagrać z jej aktualnego miejsca zamieszkania. Nigdy jednak tego nie zrobiła. Potem chciano ją nawet zmusić do powrotu, aby zrzekła się mistrzostwa, jednak obie strony nie doszły od porozumienia. Impact Wrestling pozostawało więc przez ostatnie miesiące bez swojej głównej mistrzyni.

Według F4WOnline.com, umowa Tessy Blanchard z Impact i tak kończyła się latem tego roku. Póki co, nieznane są dalsze ustalenia względem zwakowanego już mistrzostwa świata Impact. Federacja nie wystosowała w tej sprawie publicznego oświadczenia, jednak wysłała je PWInsider pisząc:

“Impact Wrestling potwierdza, że zakończono współpracę z Tessą Blanchard i pozbawiono ją tytułu Impact Wrestling World Championship.”

Sama Tessa też jeszcze nie skomentowała tej sytuacji. Ostatnimi czasy była zajęta braniem udziału w sesjach zdjęciowych w Meksyku, razem ze swoim partnerem Dagą, który póki co, wciąż ma aktualny kontrakt z Impact Wrestling.