Hot News: Matt Hardy oficjalnie wolnym agentem!

0

Dzisiaj o godz. 6:00 czasu polskiego, Matt Hardy przedstawił w zamieszczonym na YouTube filmie swoją obecną sytuację.

Spekulacje się potwierdziły i początek marca oznacza dla Hardy’ego pożegnanie z WWE. Jego kontrakt z federacją Vince’a McMahona dobiegł końca i nie został przedłużony.

„Czas żebym zrobił sobie przerwę i został wolnym agentem. Nie chciałem opuszczać WWE, ponieważ to jest mój dom. Powodem, dla którego musiałem opuścić WWE jest to, że jesteśmy po innych stronach barykady jeśli chodzi o moją kreatywność, moje spojrzenie na siebie i swoją karierę oraz to jak chciałem, aby wyglądały moje ostatnie 3-4 lata jako aktywny wrestler.” – wyznał starszy z braci Hardy.

W filmie, Matt zaznacza jednak, że nie wyklucza powrotu do WWE. Wziął też pod uwagę inne federacje, takie jak AEW, Impact Wrestling, Ring of Honor, czy NJPW, którym będzie się przyglądał.

WWE na oficjalnej stronie internetowej potwierdziło, że kontrakt Matta Hardy’ego wygasł oraz podziękowało mu życząc wszystkiego najlepszego w przyszłych przedsięwzięciach.

45-latek jest najbardziej łączony z All Elite Wrestling, gdzie mógłby na przykład objąć rolę lidera stajni Dark Order. Pod koniec najnowszego odcinka „Being The Elite”, Matt Jackson odebrał telefon od numeru kierunkowego 910. Numer ten znajduje się w Karolinie Północnej, skąd pochodzi Matt Hardy. Dzwoniąca osoba chciała jak najszybciej spotkać się z The Young Bucks. Fani spekulują, że może chodzić właśnie o Hardy’ego. Teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, aby ten zadebiutował w AEW już podczas najbliższego odcinka Dynamite, choć póki co nic na ten temat nikomu nie wiadomo.