Gdzie oraz kiedy zadebiutuje Daniel Bryan?, Powód nieobecności The Miza w telewizji WWE

» Wiele wskazuje na to, że Daniel Bryan (znany jako Bryan Danielson) zadebiutuje w federacji All Elite Wrestling podczas niedzielnej gali PPV All Out. Show odbędzie się w NOW Arenie niedaleko Chicago.

Na początku sierpnia portal Bodyslam poinformował, że były wrestler WWE podpisał kontrakt z AEW, dzięki czemu zadebiutuje 22 września podczas Grand Slam Edition Dynamite w Nowym Jorku. W aktualizacji udostępnionej przez Wrestling Observer Newsletter możemy wyczytać, że urzędnicy AEW chcą, aby Bryan zadebiutował podczas gali All Out. Ta informacja z pewnością jeszcze bardziej wpłynie na oglądalność świetnie zapowiadającego się PPV.

Daniel Bryan nie zmagał się w kwadratowym pierścieniu od momentu porażki doznanej 30 kwietnia na SmackDown w starciu z WWE Universal Championem Romanem Reignsem (Career vs Title). W tym czasie Danielson nie zdecydował się na przedłużenie współpracy, co wykorzystała konkurencyjna firma.

WYNIKI Z GALI AEW PPV ALL OUT DOSTĘPNE BĘDĄ NA NASZEJ STRONIE.

» WWE Superstar The Miz będzie uczestnikiem kolejnego sezonu ABC Dancing With The Stars.

Portal PWInsider.com informuje, że The Miz znalazł się w 30 sezonie popularnego show, które rozpocznie się w czwartek 30 września.

Mike nie pojawił się na ostatnim odcinku Monday Night RAW, gdzie miał kontynuować feud ze swoim byłym tag team partnerem Johnem Morrisonem. Doświadczony wrestler nie był obecny zarówno w TV, jak i na zapleczu RAW, co może świadczyć o jego udziale w Dancing With The Stars. W ciągu najbliższych kilku tygodni pojawi się oficjalny trailer 30 sezonu DWTS. Jedną z potwierdzonych uczestników jest piosenkarka Jojo Siwa. The Miz dołączy do Chrisa Jericho, Stacy Keibler i WWE Hall of Famer Nikki Belli czyli uczestników poprzednich edycji programu tanecznego.