Ric Flair: Charlotte nie odejdzie z WWE, The Rock nie powróci do WWE w najbliższym czasie

» W tym tygodniu szesnastokrotny World Champion Ric Flair wystąpił w podcaście Oral Sessions. WWE Hall of Famer wypowiedział się na temat przyszłości Charlotte w WWE.

Każdy chce zobaczyć coś, co wydaje się niemożliwe. Ashley nigdy nie odejdzie. Jest szczęśliwa, ale co najważniejsze nie wścieka się na mnie (w przeciwnym razie Charlotte nie zdobyłaby swojego 12 tytułu). Byłem tak podekscytowany jej występem, że muszę przyznać iż bardzo tęsknię. Moja córka osiągnęła wszystko sama, więc nie potrzebuje wsparcia. Moje nazwisko oraz dziedzictwo nie miało żadnego wpływu na jej rozwój – dodał. Nie byłem fanem walki Belair z Becky Lynch, ponieważ miałem nadzieje, iż dojdzie do rywalizacji Charlotte z Bianką. Ta dwójka potrafi robić rzeczy, których nikt nie jest w stanie powtórzyć.

» Dwayne “The Rock” Johnson najprawdopodobniej nie będzie uczestniczył w przyszłorocznej WrestleManii, która odbędzie się na stadionie AT&T w Dallas.

Na początku roku pojawiły się spekulacje sugerujące, iż oficjele WWE mają w planach konfrontację The Rocka z WWE Universal Championem Romanem Reignsem lub tag team matchu ze SmackDown Tag Team Champions The Usos. Jeden z braci miałby współpracować z mistrzem Universal, a drugi z Dwaynem.

Z raportu opublikowanego przez Ringside News dowiadujemy się, że The Rock nie jest brany pod uwagę jeżeli chodzi o WrestleManię 38 lub 39. Prawdopodobnie rywalem Reignsa podczas WrestleManii 38 w 2022 roku będzie Brock Lesnar. Warto przypomnieć, że “Bestia” powrócił podczas najgorętszej gali w lecie, czyli SummerSlam atakując Johna Cenę po przegranej walce o Universal Championship.

Według Dave’a Meltzera starcie z udziałem The Rocka oraz Romana Reignsa odbędzie się wtedy, kiedy o tym zadecyduje “Mr. Rock Bottom”. Aktualnie harmonogram The Rock jest tak napięty, że nie ma szans na wciśnięcie jego powrotu do telewizji WWE.