Dzisiejszy odcinek SmackDown odbędzie się… Cóż za zaskoczenie – w Tropicana Field na Florydzie!

Show rozpoczyna się od podsumowania Universal Championship matchu na Fastlane. Daniel Bryan wychodzi na arenę.  Mówi, że wszyscy widzieli prawdę, coś, co Roman Reigns powiedział, że nigdy się nie wydarzy – wszyscy widzieli, że się poddał. Nigdy nie odklepał w całej swojej karierze, a w zeszłym tygodniu powiedział, że wolałby umrzeć, ale dobra wiadomość dla wszystkich, Roman żyje i odklepał Daniela Bryana. W idealnym świecie oznaczałoby to, że stałby w tym ringu jako Universal Champion… Ale zamiast tego Edge uderzył go stalowym krzesłem i kosztowało go to utratę tytułu. Wszyscy chcą, żeby stanął z boku i pozwolił na rozegranie dream matchu Reigns/Edge ale jest zmęczony staniem na uboczu i zasłużył na title match, zdobycie tytułu, ORAZ bycie w main evencie WrestleManii w niedzielę. Jest gotów zarobić na to wszystko jeszcze raz, więc oto, o co prosi. Nie prosi tylko o tytuł czy miejsce, chce rewanżu z Romanem Reignsem o Universal Championship i chce tego dziś wieczorem, i nie opuści ringu dopóki tego nie dostanie. Dan rozkłada krzesło i siedzi na nim w środku ringu, patrząc na rampę wejściową w dół. Przerwa.

Wracamy z przerwy. Bryan nadal siedzi na środku ringu. Czekamy długi czas zanim pięciokrotny NWA World Heavyweight Champion Adam Pearce wyjdzie. Mówi, że nie może dać Danowi rewanżu dziś wieczorem, Bryan protestuje, że mogliby przytoczyć nagranie z tappingu Romana, ale Pearce mówi, że decyzja sędziego jest ostateczna i następna obrona Reignsa będzie na WrestleManii przeciwko Edge’owi. Dan od razu stawia czoła zwycięzcy na WrestleManii, a Adam podkreśla, że wie jak bardzo jest to niesprawiedliwe. Bryan śmieje się i pyta, czy ma rację – to w porządku, że walczył przez 40 minut w Elimination Chamber, a zaraz potem walczył o tytuł, więc mamy tu podwójne standardy? WrestleMania odbędzie się w sobotę i niedziele, więc dlaczego nie zrobić by: pierwsza noc Edge vs. Roman, a druga noc Bryan vs. zwycięzca walki? Wychodzi Edge, po drodze wyrywając mikrofon z ręki Pearce’a. Mówi, że Bryan wygląda altruistyczne jak rycerz w lśniącej zbroi, ale każda walka może być jego ostatnią i drugiej nocy Manii mija dziesięć lat od jego przejścia na emeryturę. Chce zbierać kości w drugą noc? Jakie to heroiczne. Wybucha brawl i Edge uderza spearem! The Rated-R Superstar dodaje chairshot. Przerwa.

Roman Reigns znajduje się w swoim gabinecie wraz z Jeyem Uso i Paulem Heymanem. Mówi Heymanowi, żeby poszedł po pięciokrotnego NWA World Heavyweight Championa Adama Pearce’a i mówi Uso, żeby użył siły. Jey pyta czy jest pewien, a Roman pyta co zrobią, zwolnią ich?

Match #1
Seth Rollins vs. Shinsuke Nakamura

Zwycięzca: Seth Rollins

Po walce, Rollins bije Shinsuke… CESARO RATUJE SYTUACJĘ! Seth ucieka z ringu, a Cesaro sprawdza co z jego kumplem.

Wracając do biura Romana, Paul Heyman i Jey Uso wciągają pięciokrotnego NWA World Heavyweight Championa Adama Pearce’a. Paul dziękuje mu za to, że nie poddał się presji Bryana. Reigns jednak daje w twarz Adamowi, mówiąc, że mu nie dziękują, Pearce musi go zrozumieć, że dostanie tylko jedną noc i jedną obronę tytułu na WrestleManii. Adam mówi, że rozumie o co chodzi Romanowi i jest skłonny się z tym zgodzić ale on ma inne względy. On dziękuje mu i mówi, że każdy będzie miał swoją decyzję do końca nocy przed wyjazdem.

Big E wychodzi do kwadratowego pierścienia, razem z Street Profits.

Seth Rollins jest za kulisami. Mówi, że nie jest zaskoczony, że Cesaro zaatakował ale ma dość braku szacunku i ma dość bycia zawstydzonym przez porażkę. Jeśli ma odwagę i on na tyle męski, by stanąć z nim twarzą w twarz, ma walkę na WrestleManii, gdzie da mu lekcję szacunku raz na zawsze. Cesaro pojawia się znikąd i atakuje Rollinsa akceptując wyzwanie!

Match #2
Alpha Academy (Chad Gable & Otis Dozovic) & Apollo Crews vs. Big E & Street Profits (Angelo Dawkins & Montez Ford)

Zwycięzcy: Alpha Academy & Apollo Crews

Dostajemy podsumowanie biznesu Kevina Owensa i Samiego Zayna. Widzimy ich obu idących za kulisami, przerwa!

Pięciokrotny NWA World Heayvweight Champion Adam Pearce przechadza się za kulisami, gdy wpada na Edge’a. Edge pyta go, czy ma zamiar poddać się presji Daniela Bryana, a on mówi, że odpowiada przed WWE, a nie przed Romanem czy Edge’em czy Bryanem, i to jego zadaniem jest wzięcie pod uwagę wszystkich faktów i podjęcie decyzji. Edge ma nadzieję, że podejmie właściwą decyzję.

Kevin Owens wychodzi na arenę i wita nas na KO Show, po czym wyzywa Samiego Zayna. Zayn próbuje przeprosić za zeszły tydzień, a gdy Owens mówi, że to nie jest to czego szuka Sami mówi, że nadal może być częścią dokumentu. W przyszłym tygodniu będzie miał premierę na czerwonym dywanie zwiastunu dokumentu i to będzie wielkie! Ale czekajcie, to nie wszystko – Logan Paul będzie gościem specjalnym na premierze!  Kev mówi, że nie obchodzi go ani jego dokument, ani gość specjalny, ani to czy jest mu przykro czy nie za zeszły tydzień. Sami kpi z niego, ale Owens żąda odpowiedzi na jedno pytanie – jeden na jeden między nimi na WrestleManii, tak czy nie? Zayn błaga, ale KO naciska na sprawę i Sami zgadza się na to, zalewając się łzami. KO wykonuje na Samim Stunner!

Za kulisami Daniel Bryan wpada na Adama Pearce’a. Mówi, że to rozumie, był kiedyś GM i wie, przez co on przechodzi. Jest tu tylko po to, by przypomnieć mu, że w głębi duszy zna właściwą decyzję i wszystko, co musi zrobić, to ją podjąć. I tak przechodzimy do przerwy.

Wracając z reklamy, dostajemy podsumowanie WWE Women’s Tag Team Championship matchu z Fastlane. Bianca Belair jest za kulisami. Mówi, że jej mama powiedziała jej, że czasami trzeba być większą osobą i skupić się na swoim biznesie, a ona była większą osobą w zeszłym tygodniu, więc mogła być lepszą osobą na WrestleManii. Sasha jest szefem, ale ona jest tylko trochę lepsza a to Blanca przejdzie do historii. Najpierw jednak ma ona pewien interes z Natalyą i powinniście zabrać swoje małe dzieci z pokoju, bo nie powinny widzieć tego, co ona zaraz zrobi.

Match #3
Bianca Belair vs. Natalya

Zwyciężczyni: Bianca Belair

Po walce, Sasha Banks zaatakowała Blancę Belair!

Edge wchodzi do biura Romana, a Jey Uso dostaje w twarz. Roman mówi Edge’owi, że trzeba mieć dużo jaj, żeby tak tutaj wejść i prawie to szanuje, ale jeśli nie dotrze do celu spuści pitbula ze smyczy. Edge mówi, że Bryan jest tutaj, aby ukraść ich spotlight i jeśli Roman ma ten cios, o którym mówi, że ma, to teraz jest czas, aby go użyć. Przerwa.

Rey Mysterio daje inset promo o tym, że chce wygrać tytuły tag teamowe ze swoim synem Dominikiem.

Match #4
Dolph Ziggler vs. Rey Mysterio

Zwycięzca: Rey Mysterio

Pięciokrotny NWA World Heavyweight Champion Adam Pearce wychodzi na arenę. Roman Reigns, Jey Uso i Paul Heyman podążają za nim. Przerwa.

Powrót z przerwy, Edge i Daniel Bryan wychodzą na arenę. Adam Pearce mówi, że argumenty Edge’a i Romana mają sens… ale tak samo mówi Bryan. Ma rację, mówiąc, że jest podwójny standard, a on ma prawo chcieć kolejnej szansy na tytuł. Reigns ma również rację, ponieważ tylko raz broni tytułu na WrestleManii. Jego decyzja jest następująca –triple threat Universal Championship! Bryan atakuje Edge’a, zadaje mu ciosy, biegnie z dropkickiem… ROMAN KŁADZIE DANIELA CIOSEM SUPERMANA! Jey Uso idzie po krzesło i wsuwa je dla kuzyna, ale Edge powala go spearem zanim zdąży go użyć! Uso w środku… SPEAR NA JEYU! Edge idzie do tego miejsca, chwyta krzesło i powala „Big Doga” i „American Dragona”! Jamie Noble i Pat Buck trafiają do ringu, a Edge uderza ich krzesłem! Roman ucieka, Bryan zwija się na podłodze, a Edge ustawia w ringu krzesło i siada na nim.

To wszystko na dziś. Zapraszamy Was na raport z RAW!