Finn Balor, Triple H i Conor McGregor promują walkę w ringu WWE, Byli pracownicy WWE odpowiedzialni za produkt Impact Wrestling

» W ostatnim czasie pojawiło się sporo spekulacji na temat przyszłości gwiazdy UFC Conora McGregora. W związku z tym WWE NXT Champion oraz WWE COO Triple H za pośrednictwem portali społecznościowych wdali się w dyskusję z niesamowicie utalentowanym zawodnikiem MMA.

Wrestler z Europy na swoim oficjalnym koncie na Twitterze opublikował zdjęcie, na którym znajdują się jego figurka obok figurki McGregora, a pomiędzy nimi stoi Triple H.

Z rozmowy wynika, iż Conor jest zainteresowany współpracą z WWE jednak nie wiadomo, czy obie strony prowadzą zaawansowane rozmowy. W ostatnich kilku miesiącach wielokrotnie mogliśmy przeczytać, że zawodnik UFC jest bliski dołączenia do WWE. Oczywiście wspomniana firma jest zainteresowana współpracą z Irlandczykiem, ale czy tak się stanie? Musimy poczekać i pozwolić rozwijać się sytuacji.

» Weteran profesjonalnego wrestling Jimmy Jacobs pracuje jako head Impact Wrestling creative team. Portal The Wrestling Observer Newsletter informuje, że osobą odpowiedzialną za tygodniówkę Impact Wrestling jest Jimmy Jacobs. Pomagają mu Robert Evans i Tommy Dreamer.

ZOBACZ TAKŻE >>> Oficjalnie! Roman Reigns vs Edge na WrestleManii 37 – Kto faworytem?

Jacobs jest osobą zarządzającą creative teamem, ale podlega wiceprezesowi Scottowi D’Amore, który w ostatnim czasie ma najważniejsze zdanie w wielu kwestiach. Warto przypomnieć, że w latach 2015-2017 Jimmy pracował dla federacji World Wrestling Entertainment. Po raz pierwszy w Impact Wrestling pojawił się w listopadzie 2017 roku. Evans w latach 2016-2019 również pracował w WWE jednak w roli scenarzysty. Do Impact dołączył w październiku 2019 roku i pełni tam funkcję producenta tygodniówki. Według Meltzera, Tommy Dreamer zdecydował się na odejście z telewizji, aby skupić się na pracy w roli producenta. Oprócz tego legenda hardcore’u działa jako scenarzysta. Zarówno Jacobs, jak i Evans w kontrowersyjny sposób zostali zwolnieni przez WWE. W 2017 roku Jimmy udostępnił zdjęcie z członkami The Bullet Club (obecnymi AEW World Tag Team Championami The Young Bukcs, Adamem Pagem oraz Martym Scurllem. Evans pokłócił się z kilkoma osobami w WWE, a w tym z prezesem firmy, więc został zwolniony po ceremonii WWE Hall of Fame 2019.