Felieton: Z kim powinien zmierzyć się John Cena na WrestleManii 33?

Z racji iż John Cena coraz mniej czasu spędza w kwadratowym pierścieniu jako pełnoczasowy wrestler wszyscy zastanawiają się nad przeciwnikiem, z którym mógłby zmierzyć się na najbliższej WrestleManii. Sporo nazwisk przewinęło mi się w głowie, ale w tym felietonie przedstawię Wam 5 najlepszych propozycji, które potrzebują wypromowania przez Johna Cenę.

1 miejsce: John Cena Vs Finn Bálor

05

Finn Balor jest jedną z największych gwiazd, które miały okazję spędzić długi, ale bardzo owocny/obiecujących czas w rozwojówce WWE NXT po czym przeszedł do głównego rosteru i na RAW jednego dnia wygrał dwie walki, w których wystąpił, a następnie pokonał Setha Rollinsa i został pierwszym w historii mistrzem WWE Universal. Niestety w wyniku niefortunnego wypadku doznał groźnego urazu, który wykluczył go ze świata WWE na bardzo długi czas. Finn prawdopodobnie wróci przed WrestleManią, a wyzwanie Johna Ceny oraz walka z nim na największej gali roku będzie jednym z najważniejszych pojedynków dla byłego mistrza NXT/Universal.

2 miejsce: John Cena Vs Goldberg

04

Bill Goldberg zszokował fanów WWE, kiedy to powrócił na Monday Night RAW aż po 12 latach przerwy od ringu i zaakceptował wyzwanie rzucone przez Brocka Lesnara dzięki czemu na najbliższej gali Survivor Series zmierzą się ze sobą. Będzie to walka rewanżowa z WrestleManii 20, która niestety nie wypadła dobrze. Bill w jednym z wywiadów wyjawił, że Brock Lesnar nie tylko będzie jego kolejny przeciwnikiem, ale również szansą na dostanie się do WWE Hall of Fame w przyszłym roku. Jednak ja uważam, że ostatnim przeciwnikiem dla Goldberga powinien być sam wielki John Cena, który jak wiecie ma zdobyć 17 tytuł w WWE i pobić rekord należący do Rica Flaira.

3 miejsce: John Cena Vs Samoa Joe

01

Odkąd Samoa Joe zadebiutował w rozwojówce WWE demolował wszystkich przeciwników na swojej drodze i nie nikt nie mógł go powstrzymać. Z pewnością tego możecie nie wiedzieć, ale Samoa Joe oraz John Cena są powiązani ze sobą już od bardzo długiego czasu. W momencie kiedy Samoa rozpoczął swoją profesjonalną karierę z wrestlingiem w kalifornijskiej federacji UPW. W tym samym czasie John Cena również tam występował i spędzali ze sobą mnóstwo czasu, więc walka tych panów na największej gali roku WrestleManii 33 byłaby dobrym zwieńczeniem ich długoletniej współpracy.

4 miejsce: John Cena Vs Shinsuke Nakamura

02

W momencie, kiedy pojawił się w rozwojówce WWE NXT nie byłem jakoś przekonany do jego osoby, nie wiem dlaczego być może to jakieś uprzedzenie do azjatyckich wrestlerów. Niestety albo stety Shinsuke okazał się być bardzo dużym wzmocnieniem dla WWE i niespełna po czterech miesiącach pracy w WWE otrzymał główny tytuł w NXT po tym jak pokonał w bardzo imponującym stylu Samoa Joe. Shinsuke jest już gotowy, aby zadebiutować w głównym rosterze WWE, więc odpowiednim miejsce na jego debiut byłaby gala Royal Rumble, po której mógłby zmierzyć się z Johnem Ceną na WrestleManii. Jestem za tym starcie i powoli przekonuję się do osoby jaką jest Shinsuke.

5 miejsce: John Cena Vs The Undertaker

03

The Undertaker jest niewątpliwie najbardziej charakterystyczną gwiazdą, która kiedykolwiek miała okazję pojawić się w profesjonalnym ringu WWE. Wybitne osiągnięcia jakie osiągnął The Deadman, więc wciąż trzeba się liczyć z jego osobą. Panowie w przeszłości wielokrotnie mieli okazję współpracować ze sobą, ale od tamtego czasu się dużo zmieniło. John nie jest już tym samym facetem co kiedyś 😛 Gdyby zmierzyli się ze sobą na WrestleManii, to z pewnością byłoby to zakończenie dziedzictwa jednego z wielkich wrestlerów i początek czegoś nowego w WWE. Czy kolejna rewolucja jest potrzebna? Hmmm wątpię.

Według Was z kim zmierzy się John Cena na WrestleManii 33? Zapraszamy do dyskusji.