Felieton: Czy Bray Wyatt powinien przejść face turn?

Wszyscy fani wrestlingu wiedzą, że Bray Wyatt (dawniej Husky Harris) aktualnie jest jednym z najlepszych wrestlerów w całym rosterze WWE. Od momentu powstania The Wyatt Family w NXT aż do debiutu w głównym rosterze, Bray Wyatt wielokrotnie udowadniał wszystkim, że jest gwiazdą nie tylko w ringu, ale i także za mikrofonem.

Kolejną opinią, która krąży wśród fanów wrestlingu jest fakt iż potencjał Braya Wyatta nie jest w pełni wykorzystywany przez WWE, więc chyba nadszedł najwyższy czas, aby coś z tym zrobić. Może jakiś face turn? Kiedy Bray Wyatt został powołany na niebieską tygodniówkę (SmackDown Live) to miałem nadzieję, że będzie miał okazję do zabłyśnięcia na własną rękę. Wydawało mi się, że jest to idealny moment, ale cóż? Myliłem się i to po raz kolejny 🙁


Gdyby jednak doszło do face turnu jednego z moich ulubionych wrestlerów, to jestem przekonany iż WWE mogłoby stworzyć drugą stronę jego postaci. Nazwa rzecz jasna byłaby taka sama, ale jego natura by się zmieniła o 360 stopni. Jego praca w ringu również mogłaby ulec zmianie. Co prawda używałby tych samych akcji, lecz z mniejszą brutalnością. W WWE pojawia się coraz większa ilość fanów Braya Wyatta. Chciałbym zauważyć, że Bray w swoich promach opowiada o tym jaki świat jest zły, co mógłby zmienić itp… Ale dlaczego jeszcze tego nie zrobił? I tutaj mamy kolejną sprzeczność WWE, która powinna zostać zrealizowana a jak wiemy nie jest. Bray mógłby walczyć z Dolphem Zigglerem o tytuł IC bądź z AJ Stylesem o główny pas WWE. Oficjele również chcieli wprowadzić Sister Abigail, która prawdopodobnie mogłaby wpłynąć w jakiś sposób na Braya i przeciągnąć go na dobrą stronę mocy(face turn). Bray jest zbyt utalentowanym wrestlerem, aby był pomijany przez WWE.

Waszym zdaniem Bray Wyatt przejdzie face turn?