Eric Bischoff broni decyzji o zmianie ringname w WWE, Były mistrz NXT teasuje swój debiut w AEW, SPOILER: Zmiana posiadacza pasa mistrzowskiego na Rebellion

» WWE Hall of Famer Eric Bischoff wyraził poparcie dla ostatnich zmian ringname gwiazd zarówno w NXT 2.0 jak i w głównym rosterze. W ostatnich tygodniach swe przydomki zmienili między innymi (Austin) Theory, Raquel Rodriguez (wcześniej Gonzalez), Butch (Pete Dunne) i Cruz del Toro (Raul Mendoza). Zmiany te są częścią nowej polityki WWE, która zabrania gwiazdom używania części swojego prawdziwego nazwiska czy imienia. Wypowiadając się w swoim podcaście Strictly Business, Bischoff użył jako przykładu GUNTHERA (wcześniej znanego jako WALTER):

Był WALTEREM w swojej karierze w indy i miałby być WALTEREM na Monday Night RAW lub SmackDown? Wtedy powstaje chmura wokół tego, kto jest właścicielem tego znaku towarowego. WWE nie chce mieć własności intelektualnej, talentu, fabuły, kreatywności, promocji, wszystkich innych rzeczy, które składają się na wartość budowania tej własności intelektualnej, jeśli nie jest jej właścicielem. Kto by to zrobił?

To tak samo, jakbyśmy wynajęli działkę przy plaży.  Nie jesteśmy jej właścicielami, ale oboje decydujemy, że wybudujemy na niej dom. Zbudowaliśmy wielki, piękny dom na tym dużym kawałku plaży, a potem pojawia się facet, który ma tytuł własności do nieruchomości i mówi: „To jest niesamowite, wykonaliście świetną robotę, zbudowaliście mój wymarzony dom na nieruchomości, która jest moją własnością. Żegnaj, oto twoje zawiadomienie o eksmisji. Zainwestowałeś te wszystkie pieniądze w piękny dom na działce, która nawet nie jest twoją własnością. W tym przypadku WALTER jest własnością, której tak naprawdę nie posiada, a w tym przypadku Gunther jest domem.

» Były WWE NXT Champion Bo Dallas zapowiadał dołączenie do AEW, gdzie rozpocznie rywalizację z PAC. Dallas został zwolniony z WWE w 2021 roku i nie rywalizował w ringu od ponad dwóch lat. Jego ostatni pojedynek odbył się w listopadzie 2019 roku podczas live eventu WWE w Brighton w Anglii. Były WWE Superstar powiedział, że planuje wrócić do ringu w ciągu najbliższych trzech miesięcy i szczególnie cieszy się na starcie z PAC, który zakończył jego panowanie z tytułem NXT w lutym 2014 roku. Na razie nie wiadomo, czy AEW jest zainteresowane podpisaniem kontraktu z Bo.

» Josh Alexander jest nowym mistrzem świata Impact Wrestling. Podczas sobotniej gali Rebellion Josh Alexander pokonał Moose’a i zdobył Impact Wrestling World Title. Moose pokonał Alexandra na Bound for Glory 2021 po wykorzystaniu swojej szansy „Call Your Shot”.