Duże zmiany w planach na WrestleManię 36, Jeff Hardy za kulisami SmackDown, Powrót Kenny’ego Omegi do DDT Pro Wrestling
» Na WrestleManię 36 planowane były walki Bray Wyatt vs Roman Reigns o mistrzostwo Universal oraz John Cena vs Elias. W ostatnim wydaniu Wrestling Observer Radio dowiedzieliśmy się, że plany te zostały jednak zmienione, lecz potencjalne nowe walki nie zostały podane. Dave Meltzer dodał natomiast, że jeśli WWE odrzuciło pomysł starcia Wyatta z Reignsem, to Goldberg na Super ShowDown w Arabii Saudyjskiej może zostać nowym mistrzem. Dodał także, że w sumie aż 5 lub 6 walk przygotowanych na WrestleManię 36 zmieniło się w ostatnim czasie. Są to ciekawe doniesienia, ponieważ nawet jeśli ktoś nie wierzy Wrestling Observer, inni dziennikarze zajmujący się wrestlingiem również zasugerowali duże zmiany w planach na WrestleManię.
» Zdaniem PWInsider, Jeff Hardy był obecny za kulisami ostatniego odcinka Friday Night SmackDown. Na razie nie wiadomo, czy oznacza to jego powrót. Hardy ma ponoć przygotowywać się do tego momentu w Performance Center.
» 7 czerwca, Kenny Omega powróci do Japonii na galę DDT Pro Wrestling: Wrestle Peter Pan. Jest to największe show w roku dla tej federacji. Odbędzie się ono w Saitama Super Arena, która może pomieścić 36,500 osób. Omega ostatni raz pojawił się w DDT, w listopadzie ubiegłego roku, gdzie połączył siły z byłą mistrzynią kobiet AEW Riho.