Drew Gulak wciąż negocjuje kontrakt z WWE, Excalibur komentuje pracę komentatora w AEW, Otis opowiada o swojej dysleksji

» We wcześniejszych newsach informowaliśmy Was o wygaśnięciu kontraktu Drew Gulaka z World Wrestling Entertainment. 15 maja po Friday Night SmackDown wrestler znalazł się w sekcji alumni. Drew chciał otrzymać podwyżkę wynagrodzenia, co niestety nie zostało zaakceptowane. WWE postanowiło wycofać ofertę kontraktową, przez co negocjacje zostały wstrzymane.

Dave Meltzer w najnowszej odsłonie Wrestling Radio wyjawił, że Drew Gulak wciąż prowadzi rozmowy z WWE w sprawie nowego kontraktu. W negocjacjach byłego Cruiserweight Championa reprezentuje Barry Bloom. Warto przypomnieć, że były wrestler CZW w WWE zadebiutował w 2016 roku. Na początku przygody z firmą występował na tygodniówce 205 Live, a następnie przeniósł się na SmackDown.

» Komentator AEW, Excalibur wyjawił, co czuł kiedy dowiedział się o swojej nowej roli w świecie wrestlingu:

ZOBACZ TAKŻE>>>>>>>>>>> 

Oto trochę zakulisowych opowieści. Kiedy dowiedziałem się, że będę komentował pierwszy raz z Codym i Kennym Omegą byłem bardzo zdenerwowany. Dotychczas nigdy nie denerwowałem się. Nie wiem, czy zdenerwowanie jest właściwym określeniem. Wysłałem smsa do Tony’ego, ponieważ ktoś musiał mi pomóc w nazywaniu niektórych akcji, ponieważ on jest w tym bardzo dobry. Po prostu chciałem upewnić się, że jestem na bieżąco ze wszystkim. Niestety szybko dowiedziałem się, że nie byłem na bieżąco. Myślę, że 99 procent akcji, które nazywam zostały wymyślone przez faceta używającego ich, jak na przykład Kenny Omega. On wymyślił One Winged Angel. To ruch, odpowiednim z języka hiszpańskiego “Suicide Dive”. Jest także Tope Con Giro, który został błędnie przetłumaczony z japońskiego. Mój język hiszpański bardziej sprawdza się w wrestlingu niż w życiu codziennym, dlatego że używam wielu nazw w hiszpańskiego. Pierwszego dnia, kiedy komentowałem sam, to było w Jacksonville. Sammy Guevara miał wygrał mecz, a więc zapytałem go, jak nazywa się jego akcja kończąca. Powiedział mi, że nie pamięta, pomyślałem okej… muszę to zrobić.

» Uczęszczając do szkoły średniej, Otis miał problem z dostosowaniem się do swoich rówieśników. Posiadacz walizki MITB otwarcie wyznał, że zdiagnozowano u niego dysleksje, przez co był prześladowany w szkole:

Oczywiście, oh yeah! Pamiętam, że w szkole średniej zmartwione dzieciaki uważały, że chodzą do klasy z niepełnosprawnym chłopakiem. Moi nauczyciele zrozumieli, że mam wrodzoną chorobę i potrafili rozczytać, to co piszę. Pamiętam, że jako dziecko nauczyciele wspierali mnie mówiąc, iż nadszedł mój czas. Po tych słowach stawałem na środku sali i czytałem przed klasą. Niestety strasznie jąkałem się, a dzieci śmiały się ze mnie. Zawsze wyśmiewały się z tego, jak wyglądałem, a także z moich problemów w czytaniu.