Dolph Ziggler miał być rywalem Bobby’ego Roode’a, Statystyki męskiego Royal Rumble Matchu, Dwa wpisy Alexy Bliss na Twitterze

» Portal internetowy PWInsider.com informuje o tym, że początkowo Dolph Ziggler miał odpowiedzieć na Open Challenge i zmierzyć się z Bobbym Roodem podczas gali Royal Rumble, ale w ostatniej chwili plany te zostały zmienione i Dolph pojawił się z numerem 30 w Royal Rumble Matchu. Był to pierwszy występ show offa od 19 grudnia. Warto zaznaczyć, że Dolph pojawi się na dzisiejszym SmackDown Live.

» Jeśli chodzi o męski Royal Rumble Match to warto zauważyć, że trwał on godzinę i 5 minut. Zwycięzca Shinsuke Nakamura przebywał w ringu 44 minuty i 38 sekund, natomiast Finn Balor miał okazję wyjść z pierwszy numerem i spędzić 57 minut i 38 sekund. Najwięcej eliminacji miał Roman Reigns bo aż 4, a w tym: Titus O’Neil, WWE Intercontinental Champion The Miz, Seth Rollins oraz Randy Orton.

» RAW Women’s Champion Alexa Bliss za pośrednictwem Twittera wypowiedziała się na temat debiutu Rondy Rousey po Royal Rumble oraz o zwycięstwie Asuki w Women’s Royal Rumble Matchu: