Długo wyczekiwany powrót wrestlerki do ringu WWE, Randy Orton: Riddle skopie wiele tyłków w WWE, Renee Paquette broni Adnana Virka

» Podczas poniedziałkowego tapingu WWE Main Event do ringu powróciła Nikki Cross. Wrestlerka zmierzyła się z Naomi, która w ostatnim czasie współpracowała z Laną.

Dla Cross był to pierwszy pojedynek od Monday Night RAW, które odbyło się 1 lutego. Na wspomnianym wydarzeniu Nikki przegrała z Alexą Bliss. Jej ostatnie rywalizacje prezentowały się następująco:

– Udział w Women’s Royal Rumble Matchu, zwycięstwo z Reckoning 31 grudnia na tapingu Main Event, porażka z Lacey Evans 14 grudnia.

W trakcie tapingu Main Event odbył się również rubber match z udziałem Ricocheta oraz Mustafy Aliego.

» WWE Superstar Randy Orton gościnnie wystąpił w podcaście The Kurt Angle Show prowadzonym przez WWE Hall of Famera Kurta Angle. Obecny wrestler WWE wypowiedział się na temat współpracy z Riddlem.

Uważam, że Riddle poradzi sobie fantastycznie. W ciągu ostatniego roku przyćmił większość gwiazd wywodzących się z WWE NXT. Zabawne jest to, że kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się cała szatnia NXT przebywała w Miami. Teraz nasze szatnie są zapchane facetami z NXT, którzy nie pracują nad pokazem, ale przynoszą sprzęt, kiedy jest taka potrzeba. Mamy wszystkich facetów, więc ja będąc weteranem widzę ich i wiem, że taka sytuacja im nie pomoże. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy spotkałem Matta. Myślałem, że klasycznie przedstawi się, jak to ma wielu w swoim zwyczaju. On przeszedł obok mnie, spojrzał przekrwionymi oczami i nawet się nie odezwał. Przez długi czas nie przepadałem za nim… Uważałem go za skur***, ale po czasie moje podejście względem jego osoby uległo zmianie. Teraz uwielbiam tego faceta. Fantastycznie sprzedaje swoją postać zarówno za kulisami, jak i w ringu. Wszystko wychodzi mu tak naturalnie, ponieważ na ringu przypomina Kurta Angle. On potrafi niemalże wszystko, więc na pewno skopie wiele tyłków w WWE. Jego ostatni pojedynek z Sheamusem stał na bardzo wysokim poziomie i podobał mi się. Myślę, że jego kariera zmierza w dobrym kierunku , tak jak to było w twoim przypadku Kurt. – Zakończył Viper.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE RAW 10.05.2021: Raport

» Była komentatorka WWE Renee Paquette wypowiedziała się na temat Adnana Virka oraz jego nowej roli w federacji World Wrestling Entertainment.

Takie komentarza przeszkadzają Ci w pracy. Pamiętam, że poproszono mnie, abym przyszła i skomentowała Monday Night RAW, więc miałam im odmówić? Oczywiście, że się zgodziłam i powiedziałam, iż zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby wypaść, jak najlepiej. Fani byli dla mnie łaskawi i wszystko, co robiłam było akceptowane przez wszystkich. Musi się rozwijać i próbować różnych rzeczy. Trudno być na jego miejscu, ponieważ wierze, iż nie chce wykonywać źle swojej pracy. Każdy daje z siebie sto procent, więc wykonuje dobrą robotę. Dajcie mu spokój. Nie da się tego obejść. Wszyscy chcą, aby za stołem komentatorskim siedział JR czy Jerry King. Ludzie chcą te osoby, które znają, ale my pragniemy zmian, co przeraża fanów – zakończyła Renee.