Dlaczego CM Punk nie powrócił do Ring of Honor?, Mark Henry: Na pewno ostatni pojedynek stoczę w AEW

» Portal PWInsider.com informuje, że federacja Ring of Honor skontaktowała się z byłym WWE Championem CM Punkiem w ubiegłym roku.

Coraz głośniej mówi się na temat powrotu CM Punk do ringu po długiej nieobecności spowodowanej karierą w MMA. Punk z branżą wrestlingową rozstał się w 2014 roku, kiedy to poważny konflikt z Vincem McMahonem zmusił wspomnianego wrestlera do podjęcia decyzji o odejściu z branży.

Z raportu wynika, że urzędnicy ROH skontaktowali się z Punkiem w styczniu 2020 roku, aby mogło dojść do jego rywalizacji z Martym Scurllem. Rozmowy pomiędzy obiema stronami niestety nie zakończyły się pozytywnie, ale osoby pracujące w Ring of Honor potwierdziły, że pieniądze dla byłego wrestlera WWE nie odgrywały kluczowej roli w podjęciu decyzji o swojej przyszłości.

» AEW Superstar Mark Henry wystąpił gościnnie w podcaście Battleground , w którym wypowiedział się na temat potencjalnego powrotu do ringu oraz swojej roli w AEW.

Mój ostatni mecz będzie miał miejsce w AEW. Myślę, że to nie nastąpi w najbliższym czasie. Chcę być w stu procentach sprawny. Nadal zmagam się z kontuzją sprzed czterech lat. Wrestling jest trudnym biznesem i nie jest dla wszystkich. Będę częścią nowego programu o nazwie Rampage. Chcę być najlepszym komentatorem. Chcę godnie rywalizować z Jimem Rossem, Michaelem Colem oraz Patem McAfee. Myślę, że fani obejrzą Marka Henry’ego w nieco innej odsłonie. W Chicago będziemy między 1-5 września. Dla nas będzie to weekend z WrestleManią. Będziemy częścią softballu, fan-festów, podcastów, możecie sobie wyobrazić, jak wiele wyzwań przed nami. 5 września obejrzycie wielkie, wybuchowe show.