Daniel Bryan broni Titusa O’Neila po GRR, Konfrontacja Triple H z Chrisem Jericho, Buddy Murphy niezadowolony po WWE 205 Live

» WWE SmackDown Star, Daniel Bryan udzielił wywiadu dla Inside the Ropes, w którym wypowiedział się na temat incydentu z udziałem Titusa O’Neila podczas Greatest Royal Rumble:

”Od dłuższego czasu miałem okazję przebywać na ringu – nie wiedziałem, że coś się wydarzyło. Titus wślizgnął się do ringu, a następnie uderzył mnie w twarz bardzo mocno, ponieważ ma wielkie dłonie. Na początku byłem wściekły i chciałem kopnąć go w twarz, ale potem spojrzałem w górę i zauważyłem Titusa O’Neila upadającego w trakcie wejścia do ringu. Nie zamierzam się wyśmiewać z niego”.

» WWE COO Triple H za pośrednictwem portali społecznościowych poinformował, że zespół Chrisa Jericho, czyli Fozzy oraz Halestorm będą dostarczać theme songi związane z WWE NXT TakeOver: Chicago II. Event ten odbędzie się podczas weekendu Money in the Bank. Poniżej przedstawiamy komentarze z udziałem dwójki wrestlerów:

» WWE 205 Live Star, Buddy Murphy za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym wypowiedział się na temat porażki doznanej w starciu z WWE Cruiserweight Championem, Cedricem Alexanderem. Ich walka miała miejsce podczas ostatniego odcinka WWE 205 Live.