Czy pozycja Triple H wpłynie na powrót Killera Krossa do WWE?

Podczas pobytu w WWE, Killer Kross był jedną z największych gwiazd WWE NXT, gdzie aż dwukrotnie posiadał WWE NXT Championship.

Niestety jego przygoda z głównym rosterem była katastrofą ze względu na booking oraz prezencję. To pozostawiło wielki niesmak na twarzach fanów zawodnika, jak i federacji wrestlingowej, jednak doświadczony wrestler ma nadzieję, że w najbliższym czasie po raz kolejny spróbuje swoich sił w WWE.

Kross w main rosterze zadebiutował jako wrestler pokryty maską, a u jego boku nie było Scarlett, która towarzyszyła byłemu WWE NXT Championowi w trakcie pobytu w NXT. W jednym z wywiadów Kross ujawnił, kto był odpowiedzialny za jego booking oraz nieobecność żony.

Po nieudanej przygodzie z main rosterem zarówno Killer Kross, jak i Scarlett zostali zwolnieni przez WWE. W jednym z wielu postów publikowanych na swoim oficjalnym profilu na Instagramie możemy zauważyć, że fani mają nadzieję na jego powrót do World Wrestling Entertainment.

Muzyka jest głośna… Muzyka jest wściekła… Cardio zamieni się w siłę… Mamy nadzieję, że Karrion Kross pewnego dnia powróci do WWE.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Ringside News (@ringsidenewscom)

Fani wrestlingu mają nadzieję na powrót Killera Krossa do federacji WWE, zwłaszcza w momencie, kiedy kontrolę nad wydarzeniami (tym co się dzieje) przejął Triple H. To właśnie popularny Hunter był odpowiedzialny za ściągnięcie Krossa do WWE oraz wypromowanie jego postaci w NXT.

Jeden z najlepszych mistrzów WWE NXT w ostatnim czasie z pewnością byłby doskonałym wzmocnieniem rosteru RAW lub SmackDown. Czy chcielibyście ponownie zobaczyć Krossa w ringu WWE?
Zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami, po przez publikację komentarzy!