Bianca Belair zainteresowana potyczką ze stajnią Bayley

Podczas sobotniego Premium Live Eventu SummerSlam obecna RAW Women’s Champion Bianca Belair rywalizowała z Becky Lynch. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszła mistrzyni, co ostatecznie zakończyło konflikt wspomnianej dwójki. Po walce o RAW Women’s Championship na arenie rozbrzmiał theme song Bayley, który wkroczyła na arenę razem z Dakotą Kai oraz Iyo Sky. Nowa stajnia spoglądała w kierunku Belair oraz Lynch.

W trakcie wywiadu dla WWE Digital Exclusive, Bianca Belair wyjawiła, że jest zainteresowana konfrontacją z Bayley zarówno w single matchu, jak i tag team u boku z Becky Lynch.

Posłuchaj i zrozum, że jestem w czołówce nowej kobiecej generacji w WWE. Więc jeśli te kobiety chcą przyjść po mnie, Bayley, Io, Dakota… zróbmy to. Teraz po swojej stronie mam Becky Lynch, więc zobaczymy, co się wydarzy w najbliższej przyszłości.

Z pewnością będziemy świadkami niesamowitych wydarzeń z udziałem kobiet w WWE, zwłaszcza że osobą odpowiedzialną za wyżej wspomniany booking oraz powroty jest Triple H.

Czy wkrótce doczekamy się konfrontacji z udziałem nowej stajni Bayley oraz RAW Women’s Champion? Jak oceniacie występ Belair oraz Becky Lynch na SummerSlam? Zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami, po przez publikację komentarzy!