Czy Pat McAfee był zadowolony ze swojego występu na SummerSlam?

Pat McAfee to pracownik federacji WWE, który występuje zarówno jako komentator, jak i pro-wrestler. W ostatnim czasie działo się tak wiele pozytywnych rzeczy z udziałem Pata, czego dowodem są wysokie rankingi programu komentowanego przez niego. Pomimo świetnego występu Pat McAfee był niezadowolony, o czym świadczy jego wypowiedź udzielona w trakcie wywiadu dla WWE Digital Exclusive.

The Voice of Friday Night Smackdown pokonał Happy’ego Corbina w single matchu, co spodobało się fanom zgromadzonym na arenie.

Wiesz, myślę, że pojawiła się szansa na wykorzystanie Charlesa, który jest legendą sędziów. Obserwowałem go od dziecka, więc chciałem, aby poprowadził mecz, w którym brałem udział, zwłaszcza przeciwko facetowi, który kiedyś był moim przyjacielem. Kiedy zobaczyłem, jak te piękne blond włosy opadają postanowiłem nieco nagiąć zasady, wykorzystując nadarzającą się okazję. Jest to nielegalne i niezgodne z zasadami, jeśli zostaniesz złapany, ale nie ma mowy, aby Charles mógł to zauważyć. Wielki głupi, głupek Corbin uderzył go prosto w twarz, więc miałem szczęście i cieszę się tą chwilą.

Stałem na górnej linie, trochę podskakiwałem. Być może pojawił się jakieś negatywne myśli, ale udało mi się polecieć w Nissan Stadium. Grałem tutaj w football przeciwko Tennessee Titans. Mam wiele wspaniałych wspomnień. Z Corbinem znamy się bardzo dobrze. Wspominaliśmy ten moment, kiedy byliśmy nowicjuszami, a miało to miejsce 13 lat temu. Możliwość występu w tym miejscu była surrealistyczna, mimo iż chciał mnie kopnąć w brzuch i uderzyć w twarz. Ostatecznie jestem podekscytowany zwycięzcom, a jutro będę piekielnie obolały, wiem o tym doskonale.

Z pewnością WWE COO Triple H zdaje sobie sprawę z możliwości Pata, więc musi poczekać, co przedstawiciele firmy będą mieli do zaoferowania komentatorowi SmackDown.

Jak myślicie, czy Pat McAfee w najbliższym czasie zaliczy kolejny ringowy występ? Zachęcamy do dzielenia się swoimi przemyśleniami, po przez publikację komentarzy!