Czy Kyle O’Reilly zdecyduje się na kontynuowanie współpracy z WWE?, Informacje dotyczące sylwestrowego odcinka SmackDown

» Na początku listopada dowiedzieliśmy się, że w grudniu wygaśnie kontrakt Kyle’a O’Reilly’ego, który od kilku lat jest ważną częścią NXT.

Portal PWInsider.com informuje, że jeżeli pomiędzy obiema stronami nie dojdzie do porozumienia to w przyszłym tygodniu Kyle będzie wolnym agentem, co umożliwi mu pracę w innej federacji wrestlingowej.

O’Reilly od wielu lat jest mocnym punktem NXT jako członek The Undisputed Ery. W ostatnim czasie współpracował z Von Wagnerem, dzięki czemu nowicjusz mógł liczyć na wsparcie ze strony starszego kolegi. Duet na wyzwać Imperium do walki o NXT Tag Team Championship podczas WarGames.

Od jakiegoś czasu w federacji All Elite Wrestling występują Adam Cole oraz Bobby Fish, czyli dawni przyjaciele Kyle’a ze wspomnianej frakcji, co może wpłynąć na decyzję utytułowanego zawodnika. Kyle w branży wrestlingowej zadebiutował w 2005 roku. Od tego momentu pracował w takich federacjach, jak: Ring of Honor, Pro Wrestling Guerrilla, New Japan Pro Wrestling oraz WWE NXT, gdzie jako członek Undisputed Ery był trzykrotnym NXT Tag Team Championem.

 

» W najnowszym odcinku Wrestling Observer Radio, Dave Meltzer zauważył, że federacja World Wrestling Entertainment nie planuje organizacji tapingu live w Sylwestra. Ponadto oryginalny program, który miał odbyć się w Charlotte został odwołany. Ostatnie SmackDown w 2021 roku zostanie w pełni poświęcone „najważniejszym wydarzeniom”, które miały miejsce w tym roku na SmackDown.

Taką decyzję podjęli prezes WWE Vince McMahon, Nick Khan oraz Kevin Dunn. Jeżeli chodzi o Wigilię, WWE wyemituje normalny odcinek SmackDown, ale nie będzie on programem transmitowanym na żywo. Podobno firma wrestlingowa planuje nagranie dwóch tapingów niebieskiej tygodniówki 17 grudnia w Chicago.

Warto tutaj zauważyć, że oficjele WWE zdecydowali się na zorganizowanie PPV pod nazwą „WWE Day 1”, które odbędzie się w Nowym Roku. Tak więc fani wrestlingu otrzymają kolejną dawkę niezapomnianych wrażeń prawdopodobnie z udziałem gwiazd obu brandów.