Czy John Cena zawalczy na SummerSlam? Przeszkodą może być plan zdjęciowy do nowego filmu…

W ostatnich dniach, dostaliśmy potwierdzenie, że John Cena dołączy do obsady nowego filmu o tematyce szpiegowskiej: “Argylle”, którego światowa premiera ma nastąpić w 2022 roku.

Jak można wywnioskować z powyższej grafiki, bardzo prawdopodobne, że Cena będzie pełnił tam jedną z głównych ról. Thriller oparty będzie na debiutanckiej powieści o tym samym tytule autorstwa Ellie Conway. Brytyjskie studio filmowe MARV pod kierownictwem reżysera Matthew Vaughna już teraz planuje co najmniej trzy filmy w ramach serii.

Oprócz Ceny, w obsadzie znaleźli się m.in. Samuel L. Jackson, Henry Cavill, Sam Rockwell, Catherine O’Hara, czy nawet Dua Lipa, która odpowiadać będzie także za ścieżkę muzyczną filmu.

Te informacje powodują niepokojenie wśród fanów WWE. Jak wiemy, John Cena był bowiem awizowany na tegoroczną galę SummerSlam. Jak się dowiedzieliśmy, zdjęcia do “Argylle” ruszają w sierpniu, w dodatku w Europie. Nie znany jest konkretny termin, ale 21 sierpnia odbywa się właśnie największa gala lata, co teoretycznie może wpłynąć na nieobecność Ceny podczas tego wydarzenia.

Dave Meltzer z Wrestling Observer informuje jednak, że plany na walkę John Cena vs Roman Reigns podczas SummerSlam wciąż są aktualne. Oczekuje się, że 16-krotny mistrz świata dołączy do planu zdjęciowego w Europie po zakończeniu gali WWE lub dostanie przerwę podczas której otrzyma pozwolenie na odbycie walki. Nie jest to jednak nic potwierdzonego i cały czas czekamy na oficjalne wieści w tej sprawie.

Obecnie, John Cena jest wolny od obowiązków aktorskich. W maju ujawniono, że nagrania serialu “Peacemaker” miały zakończyć się w Vancouver we wtorek, 6 lipca. Jak pamiętamy, jest to serial HBO Max, w którym Cena występuje w głównej roli. Premiera ma się odbyć w styczniu 2022 roku i ruszyć z ośmioma odcinkami w ramach pierwszego sezonu.

Po zakończeniu zdjęć do “Peacemakera”, Cena może wrócić do Stanów Zjednoczonych (o ile już tego nie zrobił), dzięki czemu będzie do dyspozycji WWE. We wcześniejszych wywiadach, John podkreślał, że wróci do wrestlingu i nie może doczekać się, kiedy znów zobaczy fanów na arenie. Spekuluje się, że lider Cenation będzie niespodzianką na pierwszym SmackDown z publicznością od marca ubiegłego roku. Tygodniówka ta odbędzie się już 16 lipca. Tu jednak, tak jak w poprzednim przypadku, nie można opierać się na żadnych potwierdzonych informacjach.

Ostatni występ dla WWE, John Cena zaliczył podczas WrestleManii 36 w 2020 roku, kiedy to przegrał przedziwne starcie Firefly Fun House Match z “The Fiendem” Bray’em Wyattem.

Natomiast od dłuższego czasu, federacja regularnie publikuje na YouTube archiwalne walki z udziałem 16-krotnego mistrza: