Wyniki z gali PWG All-Star Weekend 2018: Night 1, Ile trwać będzie Greatest Royal Rumble?, TOP 10 z udziałem Jeffa Hardy’ego, CM Punk na plakacie gali UFC

» Zaczynamy od wyników z wczorajszej gali PWG All-Star Weekend 2018: Night 1, gdzie walką wieczoru był Tag Team Match o pasy PWG:

* Rey Horus def. Trevor Lee
* Ringkampf (Timothy Thatcher & WALTER) def. Violence Unlimited (Brody King & Tyler Bateman)
* Taiji Ishimori def. Bandido
* Sammy Guevara def. Robbie Eagles & Flash Morgan Webster
* Jonah Rock def. Joey Janela
* Keith Lee def. Hangman Page (Non-title)
* The Rascalz (Dezmond Xavier & Zachary Wentz) def. Chosen Bros (Matt Riddle & Jeff Cobb), The Young Bucks (Matt & Nick Jackson) (PWG World Tag Team Championship)

Nowymi mistrzami zostali zatem Dezmond Xavier i Zachary Wentz. Przypomnieć należy, że już jutro Dezmond weźmie udział w jednej z walk na gali IMPACT Wrestling Redemption PPV.

» Potwierdzone zostało, że gala WWE Greatest Royal Rumble trwać będzie łącznie z Kick-Offem 5 godzin, a zatem o jedną godzinę mniej niż WrestleMania 34. Transmisja gali także w Extreme Sports Channel Polska 2 maja w pełnym wymiarze czasowym, oczywiście bez Kick-Offu, który zawsze przeznaczony jest jedynie dla mediów społecznościowych i WWE Network.

» Poniżej najnowsze TOP 10 z kanału WWE na YouTube. Uwaga w pełni skupiona na nowym mistrzu Stanów Zjednoczonych, Jeffie Hardym:

» Największa federacja MMA na świecie – UFC zaprezentowała za pośrednictwem Twittera oficjalny plakat ich gali nr. 225. Jak widać znalazło się na nim miejsce dla CM Punka (który w UFC ma rekord 0-1-0) oraz jego przeciwnika Mike’a Jacksona:

» Nowa seria na WWE Network zatytułowana “WWE Marquee Matches” będzie miała swoją premierę we wtorkową noc. Pierwszy odcinek trwać ma 1,5 godziny i skupiać się na Royal Rumble z 1992 roku. W głównej walce wspomnianej gali udział brali takie gwiazdy jak Hulk Hogan, Ric Flair, Shawn Michaels, czy Randy Savage.