Wielkie zmiany w Ring of Honor! Czy Danhausen przeniesie się do AEW?, Kto awansował do półfinału turnieju Opera Cup 2021?

» Federacja Ring of Honor poinformowała, że po gali PPV Final Battle, która odbędzie się 11 grudnia będziemy świadkami pewnej rewolucji. Mowa tutaj o zawieszeniu działalności przez ROH aż do kwietnia 2022 roku.

Warto dodać, że kontrakty wielu gwiazd Ring of Honor nie zostaną odnowione. Niektóre wygasają pod koniec 2021 roku, a inne obowiązują do marca/kwietnia 2022 roku. Firma wrestlingowa wciąż ma zabookowane miejsce podczas weekendu WrestleManii 38, gdzie miałoby się odbyć wydarzenie o nazwie “Supercard of Honor”.

Danhausen zareagował na wiadomość w taki sam sposób, jak w przeszłości dokonał tego Cody Rhodes. Według fanów Gif może być drobnym nawiązaniem do federacji All Elite Wrestling, gdzie Danhausen może trafić w najbliższej przyszłości.

Danhausen był jednym z uczestników Chris Jericho Cruise, gdzie połączył siły z Willem Ospreay’em w rywalizacji z Y2J i Cassidym.

 

» Podczas najnowszego odcinka MLW Fusion: Alpha zakończyła się pierwsza runda turnieju Opera Cup 2021.

W taki sposób prezentuje się półfinałowe zestawienia:

Bobby Fish vs TJP

Davey Richards vs Calvin Tankman

W pierwszej rundzie Bobby Fish poddał Lee Moriarty’ego po wykonaniu heel hook. Natomiast TJP odniósł kontrowersyjne zwycięstwo w rywalizacji z Alexem Shelleyem.

Finał turnieju odbędzie się w sobotę 6 listopada na MLW War Chamber w 2300 Arenie.